Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Będzie luźniej na al.Piłsudskiego w czasie szczytów komunikacyjnych!

Miasto Stołeczne Warszawa porozumiało się z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie zakazu wjazdu dla tirów na przebudowywanej Trasie AK. Zakaz będzie obowiązywał w godz. 6-22 nie tylko na moście i przebudowywanej Trasie AK, lecz także na całym ciągu trasy S8 na terenie Warszawy. Oznacza to, że Marki również w ciągu dnia odetchną od ruchu dużych pojazdów ciężarowych. Według zapowiedzi GDDKiA zakaz ma być wprowadzony 8 listopada 2013 roku.

Kłopotliwy remont Mostu Grota Roweckiego przyczynił się do zrealizowania naszego postulatu ograniczania ruchu pojazdów ciężarowych przez Miasto Marki, a który zaowocował zmianą oznakowania al.Piłsudskiego. W godz. 6-22 tiry mają być kierowane na tzw. dużą obwodnicę Warszawy dla ciężarówek, która prowadzi drogami nr 50 przez Górę Kalwarię lub 62 przez Wyszogród i Zakroczym.

Sylwia Matusiak

/ – /

Zastępca Burmistrza Miasta Marki

Komentarze: 3

 1. Anna pisze:

  Pani Sylwio, musimy zatem chyba podziękować Hannie Gronkiewicz-Waltz za uratowanie nas Markowian od stania w ciągłych korkach ;)

 2. ex PO pisze:

  W całej rozciągłości się zgadzam z Panią Anną. Hannie Gronkiewicz- Waltz JUŻ DZIĘKUJEMY!

  https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-prn1/1013932_644563158906791_1623952349_n.jpg

 3. fan(tomas) pisze:

  Pani Wice proszę podać adres fotografa świetne zdjęcia Pani robi. A HGW to Marki zawdzięczają ale chgw co?

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 74, generowano: 0,577s)