Fundacja Otwarte Serce

Fundacja Otwarte Serce
ul. Warszawska 50, 05-270 Marki
799 073 723, fundacja@otwarteserce.pl

„Zwierzaczkowo” w przedszkolu

Byliśmy, przedstawiliśmy, wróciliśmy…
Wizyta w przedszkolu była dla nas niesamowitym doświadczeniem! Mamy nadzieję, że uda się to jeszcze powtórzyć. Bardzo dziękujemy przedszkolakom z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Markach!

W ramach projektu „Inwestycja w młodych – inwestycja w przyszłość” młodzież przygotowała na zajęciach teatralnych scenariusz przedstawienia w którym główni aktorzy wcielają się w rolę zwierząt.

Pewnego dnia Słoń Burmistrz odkrywa, że zaginął mu zegarek. Od razu o kradzież obwinia Lisa, który był u niego dzień wcześniej i prosił o pomoc. Do odnalezienia zaginionej rzeczy zatrudnia Detektywa Psa, który przesłuchuje mieszkańców miasteczka. Mysz jest pewna niewinności Lisa i próbuje to udowodnić. Pomaga Detektywowi w przeszukaniu mieszkania Burmistrza. W dniu rozprawy, na salę wbiega Mysz a w ręku trzyma zegarek. Okazuje się, że znajdował się on pod szafką w domu Słoni. Sąd ogłasza uniewinnienie Lisa i nakazuje Burmistrzowi przeprosić za bezpodstawne oskarżenie. Morałem bajki jest stwierdzenie, że nie należy oskarżać jeśli nie ma się na to dowodów.

Na koniec przedstawienia odbyła się pogadanka z dziećmi, którą poprowadziła Ola (w przedstawieniu odgrywała rolę Lisa).

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Inwestycja w młodych – inwestycja w przyszłość” – współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 47, generowano: 0,566s)