Grupa Marki 2020

Stowarzyszenia Grupa Marki 2020
05-270 Marki; ul. Andersa 2

grupa@marki2020.pl
601 861 021

Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Zostaw 1% w Markach

Informacja dla podmiotów i osób ubiegających się o odpis 1% podatku dochodowego.

Burmistrz Miasta Marki zachęca organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców Marek oraz osoby prywatne zbierające środki np. na leczenie i rehabilitację w ramach odpisu 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego do wypełnienia formularza.

Na początku lutego stronie internetowej Urzędu Miasta Marki zaktualizowana zostanie specjalna zakładka akcji „Zostaw 1% w Markach”, dzięki której w jednym miejscu zebrane zostaną dane o podmiotach ubiegający się o przekazanie 1% podatku dochodowego przez osoby składające zeznanie podatkowe.

Wypełniony formularz prosimy wysłać na adres: Urząd Miasta Marki, al. Marsz. J. Piłsudskiego 95, 05-270 Marki, dostarczyć do Kancelarii Urzędu Miasta Marki lub skan formularza z podpisem wysłać na adres mailowy pawel.pniewski@marki.pl. Baza podmiotów ubiegających się o 1% podatku będzie aktualizowana na bieżąco. Do formularza można dołączyć zdjęcia i grafiki, które także zamieścimy na stronie internetowej.

Podmioty, które brały udział w akcji w ubiegłym roku nie muszą ponownie wypełniać formularza, jeśli nie zmieniły się dane konieczne do wpisania w zeznaniu podatkowym. Wystarczy wysłać maila na podany powyżej adres z informacją, że w 2018 roku również ubiegają się o środki z 1%.

Zapraszamy również do korzystania z grupy dyskusyjnej „Zostaw 1% podatku w Markach” założonej na portalu Facebook przez stowarzyszenie Grupa Marki 2020 – inicjatora akcji.

Formularz zgłoszenia w formacie .doc

Formularz zgłoszenia w formacie .pdf

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 58, generowano: 0,555s)