Złoto i srebro zawodników UKS Struga na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Na III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Umysłowych ,,Łódzkie 2014” wspaniale zaprezentowali się warcabiści UKS Struga.

zawodnicy UKS Struga (fot. A.Biadasiewicz)

W dniach 5-12.04.2014 w Spale trwały rozgrywki gimnazjalistów w trzech dyscyplinach: szachy, brydż i warcaby. Troje zawodników mareckiego klubu znalazło się wśród reprezentacji Mazowsza w warcabach.

Znakomicie spisała się nasza zawodniczka Marta Bańkowska, która nie przegrała ani jednej partii i pewnie zwyciężyła w mistrzostwach w kategorii dziewcząt. Brat Marty Bogdan Bańkowski zajął drugie miejsce w rywalizacji chłopców. Trzeci z reprezentantów UKS Struga Artur Moczulski zajął 7 miejsce. Dzięki tym wynikom marecki klub uplasował się na drugim miejscu w klasyfikacji klubowej. Rewelacyjnie wypadło Mazowsze, które siłami naszej trójki oraz zawodników z Błonia i Mińska Mazowieckiego wywalczyło pierwsze miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej. Wielkie gratulacje dla zawodników UKS Struga i Mazowieckiego Okręgowego Związku Warcabowego!

Strona Olimpiady

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 53, generowano: 0,535s)