Zieleniec może być jeszcze ładniejszy

W ubiegły wtorek poznaliśmy zadania zakwalifikowane do Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Po raz pierwszy na liście projektów znalazł się taki, który dotyczy mareckiego Zieleńca. Jestem jego współautorką i bardzo cieszę się, że jest wreszcie szansa na to, żeby plac Zgody mógł być funkcjonalnie i estetycznie zagospodarowany. Miejsce docelowo ma mieć charakter rekreacyjny i edukacyjny. Kończąca się modernizacja dróg na Zieleńcu już zmieniła jego oblicze na plus, a ewentualna wygrana tego zadania w głosowaniu, byłaby przysłowiową wisienką na torcie.

Głosowanie będzie odbywać się w dniach 15 – 30 września 2018 r. Mamy nadzieję, że nasz projekt spotka się z Państwa sympatią i liczną akceptacją wyrażoną w głosowaniu. Zieleniec otoczony lasami i jeziorem, z miejscem do wypoczynku i zabawy, może cieszyć wszystkich mieszkańców Marek.

 

INNE
nazwa autorzy kwota
Strefa edukacji i odpoczynku   - poznaj zielone płuca Marek  (plac Zgody)  Jolanta Buczyńska-Bobel, Agnieszka Gawkowska, Artur Rogiński  150.000 zł

 

 

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,543s)