Zgłoszone drużny

Stan 30.10.2009

Pogrubionym drukiem zespoły z potwierdzonym zgłoszeniem.

0. Mistrzowie – Amatorzy / Tomasz Piórkowski

Piórkowski Tomasz
Piórkowski Mariusz
Kieleszczyk Piotr
Kowalczyk Artur
Rossa Łukasz
Kajak Mikołaj
Puchała Wiktor

1. Niespodzianka Marki / Marcin Boczoń

Boczoń Marcin (k)
Boczoń Mariusz
Ratajczyk Krzysztof
Umiastowski Wiesław
Paciorek Robert
Szleszyński Marek
Macioch Robert
Grzegorz Prus
Barzyc Arkadiusz
Trębiński Dorian

2. In Plus / Patryk Gall

Masiak Bartosz
Sobolewski Piotr
Zborowski Bartłomiej
Różycki Robert
Szymanowicz Dariusz
Góralczyk Filip
Bartnik Robert
Rogulski Daniel
Juchnowicz Walter
Gall Patryk

3. M-Bud / Marcin Nowak

Nowak Marcin
Wojda Grzegorz
Styczyński Adam
Ratke Patryk
Lipka Tomek
Miechowicz Marek
Łapiński Darek
Malinowski Damian
Kaczmarczyk Przemysław
Dećkowski Mariusz

4. Czerwone Diabły / Sławomir Kozłowski

Kozłowski Kamil
Lewandowski Łukasz
Kozłowski Sławomir
Zalewski Łukasz
Nowaczyński Radosław
Kiwak Michał
Zaniewski Kacper
Kostka Mateusz
Wasiak Adam
Czermiński Mariusz

5. Team 4 Fun / Grzegorz Polak

Faryński Radosław
Klimkiewicz Krzysztof
Trzaskoma Michał
Trzaskoma Łukasz
Trzaskoma Dawid
Żołek Piotr
Rosiński Dariusz
Bieńkowski Łukasz
Polak Grzegorz
Sarnacki Marcin

6.Blue Fire / Rafał Piątek

Jarosiński Michał
Zych Łukasz
Paciorek Andrzej
Maliszewski Michał
Woźniak Krzysztof
Rutkowski Piotr
Orzoł Sebastian
Żak Piotrek
Piątek Rafał
Klimek Filip

7.FC NANKATSU / Marcin Mielczarek

Mielczarek Marcin
Mielczarek Łukasz
Gołdyn Kacper
Waś Paweł
Szulc Dominik
Maciołek Mateusz
Szulc Dawid
Orzeł Kamil
Jabłoński Grzegorz
Rosa Marcin

8. Toyota Marki

Chojecki Tomasz
Kurpiewski Dominik
Jaworski Marek
Mazurek Mariusz
Szczęśnik Piotr
Durka Rafał
Penzioł Grzegorz
Gąsior Paweł
Mróz Łukasz
Romańczuk Łukasz

9. MBT Marki

Sylwester Bakuła
Paszkowski Adrian
Karłowicz Michał
Chalski Szymon
Potyra Marian
Jasiński Norbert
Rogalski Paweł
Wyszyński Jarosław
Romańczuk Waldemar
Ireneusz Paszkowski

10. (rezerwacja)

11. Królewscy / Mariusz Gołba

Popielarski Kamil
Klimek Kamil
Pielaciński Olaf
Mogielnicki Szymon
Koput Mateusz
Rogala Jakub
Kochman
Marciniec Hubert
Majszczyk Damian
Gołba Mariusz

12. FOMAR / Robert Waśniewski

Styczyński Przemysław
Styczyński Radosław
Kublik Arkadiusz
Waś Dariusz
Czarnecki Tomasz
Lasecki Tomasz
Fronczek Adam
Dominiak Mateusz

13. FOMAR BORG / Robert Waśniewski (??)

Waśniewski Robert
Waśniewski Gerard
Grabowski Grzegorz
Wyszomierski Dariusz
Komorowski Michał
Komorowski Stanisław
Waśniewski Damian
Waśniewski Alex
Bogdanowicz Denis

14. La Melange / Maciej Otulak

Maciej Otulak
Mariusz Kwiatkowski
Tomasz Popiół
Marcin Lipka
Michał Kowalski
Michał Bereda
Zbigniew Jasek
Mateusz Grochowski
Sebastian Spadarzewski
Michał Groszek

15. OIRP Warszawa /Krzysztof Wróbel

16. Red Devils / Sebastian Ryński

Częścik Marcin
Krzysztoń Marcin
Koza Piotr
Rychta Marcin
Dębski Kamil
Powierza Krzysztof
Ryński Kamil
Kupisiński Karol
Lis Robert
Ryński Kamil

17. Oxford / Rafał Lutkiewicz
18. Dyktator Marki / Robert Pniewski

Pniewski Robert
Motyczyński Adrian
Piotrowski Rafał
Sosnowski Andrzej
Nilipiński Tomasz
Wardak Grzegorz
Alberty Jacek
19. The Beerdrinkers / Piotr Ruciński

Piotr Ruciński
Emil Ruciński
Mariusz Ciszewski
Piotr Jaros
Damian Szewczak
Norbert Szałajski
Maciej Leszczyński
Mikołaj Szczepanowski
Paweł Bogusz
Daniel Wojciechowski

20. Bad Boys / Przemysław Redlin

Redlin Przemysław
Sadowski Jakub
Świątek Rafał
Augustyniak Rafał
Krzyszkiewicz Damian
Kaliszewski Bartosz
Gul Przemysław
Pielak Adrian

21. Warsaw Galcticos / Marchewka Patryk

Marchewka Patryk
Giziński Mateusz
Kuropatwa Kilian
Kuropatwa Kasjan
Rusiniak Jerzy
Mazur Michał

22. KTM / Piotr Rżewski

23. Fast Food / Cegielski Krzysztof

Grochowski Łukasz
Matyjasek Piotr
Dej Kamil
Worońko Paweł
Lasecki Łukasz
Sepski Michał
Łubnicki Maciej
Mańk Łukasz

24. Bankiet Team / Adrian Nowak

Skrok Paweł
Nowak Paweł
Madej Michał
Stęszewski Jakub
Kudelski Kamil
Kwaśniewski Alan
Dadas Cezary
Siwik Michał
Fridrych Marcin
Piotr Dymowski

25. Fc Afera / Mariusz Domińczuk

26. Bar 7 / Wojda Mariusz

Wojda Mariusz
Jezierski Artur
Jezierski Konrad
Augustyniak Piotr
Piwko Grzegorz
Wyszyński
Gajewski
Łupiński
Matusiak Dariusz
Stankiewicz Ireneusz

27. Best Team / Marcin Paszkiewicz

Paszkiewicz Marcin
Paszkiewicz Marek
Kowalczyk Janusz
Kowalczyk Adam
Tatuń Sebastian
Tatuń Artur
Stefankowski Artur
Popławski Łukasz
Kasprzyk Artur

R1. Amined / Artur Radomski

Radomski Artur
Radomski Rafał
Roguski Przemysław
Wycech Kamil
Katało Rafał
Pergoł Rafał
Kupiec Konrad

R2. FC Albatros / Damian Żegota

R3. Starostwo Powiatowe / Rasiński Robert

Rasiński Robert
Brzeziński Mariusz
Rejner Seweryn
Kisielewski Tomasz
Wojdyna Wiktor

R4. PORR Polska / Bartosz Wojtunik

Ciechowicz Dariusz
Kołaczew Sebastian
Barański Maciej
Jeliński Michał
Dąbrowski Tomasz
Przychodzień Witold
Jankowski Karol
Mazurkiewicz Maciej
Prażuch Rafał
Wojtunik Bartłomiej

R5. Team A / Rafał Barzyc

R6. Expressbooks.pl / Paweł Brodowski
Brodowski Paweł
Deptuła Kamil
Falbiński Kamil
Daniel Abramczuk
Wojciech Adamczyk
Fedorowicz Rafał
Sokołowski Mateusz

Komentarze: 11

  1. Tsubasa:P pisze:

    Zapowiada sie bardzo ciekawy turniej:)

  2. Mikołaj Szczepanowski pisze:

    W związku ze zgłoszeniem 28 ekipy informuję, że rezerwacje od 1. do 25. ważne są do czwartku (5.11) włącznie (wtedy kończy się 7 dniowa ważność rezerwacji ekipy nr 25.) Ekipa nr 27 ma ważną rezerwacje do 7.11 włącznie.

    Po tych terminach będą wpisywane kolejne drużyny. Będę się kontaktował (bądź już skontaktowałem się) z kapitanami poszczególnych drużyn w najbliższym czasie w celu przypomnienia o konieczności dostarczenia dokumentów i wpisowego.

  3. ?? pisze:

    mam male pytanie jakie obuwie bedzie obowziazywac na hali??
    czy moga to byc tzw ,,zimowki”??
    czy tlyko z jasna podeszwa??

  4. Proponuję zapoznać się z regulaminami. Tam są odpowiedzi na te pytania.

    http://www.marki.net.pl/pliki/2009/09/regulaminhali.pdf – IV pkt. 1

    http://www.marki.net.pl/pliki/2009/09/regulaminturnieju09.pdf – VIII pkt. 5

  5. Marek Stróżak pisze:

    W moim rozumieniu obuwie sportowe???????
    mam obuwie sportowe zakupione w decatlon polska
    w opisie było jasno napisane że buty są na halę i sztuczną nawierzchnie to są tzw czopery cz można w nich grać w turnieju TPM.?

  6. Mikołaj Szczepanowski pisze:

    W tym roku odrębnym podmiotem od organizatora jest dyrektor hali i on będzie miał decydujące zdania. Zwróce uwagę Dyrektorowi, że popularne „żwirówki” w zdecydowanej większości mają podeszwę „non marking”

  7. Reaper pisze:

    Witam.Mam prośbę do Pana Szczepanowskiego, jako że jestem jednym z zawodników oczekujących na giełdzie, a zainteresowanie jest małe, zastanawiam się czy wszyscy faktycznie wiedzą o giełdzie.Czy mógłby Pan, gdy rozmawia, czy gdy drużyny potwierdzają udział, przypominać iż giełda istnieje i zawsze można dobrać sobie zawodnika?
    Piszę, ponieważ mam wrażenie iż mało osób o niej wie.A niedługo termin ostateczny podania składów.

    Pozdrawiam.

  8. Mikołaj Szczepanowski pisze:

    Na jutro planuje wpis, więc przypomnę w nim o giełdzie.

  9. Tsubasa:P pisze:

    Mikołaj a kiedy jakieś spotkanie informacyjne będzie i ewentualne losowanie??

  10. Piotrek Garguła pisze:

    A składu Czerwonych Diabłów czemu nie ma podanego?

  11. Z bardzo prostej przyczyny:) Wpłacili wpisowe i czekam na dostarczenie karty zgłoszeń, na dniach powinno być.

    Korzysając z okazji – nie mogłem rozczytać nazwisk na karcie Warsaw Galacticos, więc pewnie wkróctce poprawie ich skład.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 74, generowano: 0,593s)