Wędkarskie zawody gruntowe o Puchar Rady Miasta Marki – 2003

Dnia 07 września 2003 roku przy wsparciu Rady Miasta odbyły się zawody wędkarskie – gruntowe pt „O Puchar Rady Miasta Marki”. W zawodach uczestniczyło 43 zawodników w tym 28 seniorów oraz 14 juniorów z PZW Koła Miejskiego w Markach.

Puchary oraz nagrody zwycięzcom w imieniu Rady Miasta wręczyli Radni Miasta – Radny p. Sienkiewicz Tadeusz oraz Radny p. Kędzierski Kazimierz.

Zarząd Koła serdecznie dziękuje Radzie Miasta za możliwość zorganizowania pierwszych zawodów pt. „O Puchar Rady Miasta”

PROTOKÓŁ Nr 8/2003
zawodów Towarzyskich – Gruntowych w terminie: dnia 07 września 2003r. godz. 700 do 1200 na wodach : rzeka Bug, miejscowość Arciechów zorganizowanych przez PZW Koło Miejskie Nr 14 Marki pt. „O Puchar Rady Miasta Marki”
1. Główna Komisja Sędziowska:
a. Sędzia Główny – kol. Różański Edward
b. Sędzia Wagowy – kol. Lenartowicz Grzegorz
c. Sędzia Sekretarz – kol. Orłowski Jan
2. Komisja Odwoławcza: Sąd Koleżeński – kol. Przewodniczący Zbigniew Polak
3. Sędziowie Sektorowi:
1. Jezierski Andrzej
2. Cichacki Tadeusz
3. Rozbicki Wenancjusz
4. Meller Ryszard
4. Sędziowie – razem 7 osób.
5. Ilość Zawodników – 43 osoby.
6. Złowiono łącznie 8670g. ryb.

UWAGI
Do zawodów nie wniesiono merytorycznych uwag.

Decyzją Zarządu koleżanka Dorota Sobolewska jako jedyna uczestniczka w kategorii dziewcząt otrzymała nagrodę pocieszenia za wytrwały udział w zawodach.

Kolega Juszkiewicz Józef otrzymał nagrodę specjalną od sponsora nagrody właściciela sklepu wędkarskiego -”Jedynka” za najcięższą złowioną rybę.

Decyzją Zarządu Koła zawodnicy w kategorii Juniorzy oprócz nagród podstawowych otrzymali nagrody pocieszenia z funduszu Koła

Zawody Towarzyskie – Gruntowe Seniorów
„O Puchar Rady Miasta Marki”
WYNIKI
lp. – Nr start. – Nazwisko Imię – waga – punkty – miejsce – uwagi
1 – 27 – Kostrzewa Marek – 3375g. – 3375 pkt. – I miejsce – Puchar, nagr.rzecz.
2 – 34 – Juszkiewicz Józef – 1750g. – 1750 pkt. – II miejsce – Puchar, nagr.rzecz.
3 – 31 – Janas Robert – 1345g. – 1345 pkt. – III miejsce – Puchar, nagr.rzecz.
4 – 18 – Protasiuk Cezary – 460g. – 460 pkt. – IV miejsce – nagroda rzeczowa
5 – 26 – Dąbrowski Tomasz – 385g. – 385 pkt. – V miejsce – nagroda rzeczowa
6 – 30 – Trąbajło Grzegorz – 295g. – 295 pkt. – VI miejsce – nagroda rzeczowa
7 – 28 – Lasocki Stefan – 250g. – 250 pkt. – VII miejsce –
8 – 35 – Sendek Leopold – 195g. – 195 pkt. – VIII miejsce –
9 – 41 – Sobczak Andrzej – 1665g. – 165 pkt. – IX miejsce –
10 – 40 – Żochowski Janusz – 150g. – 150 pkt. – X miejsce –
11 – 22 – Wicher Piotr – 125g. – 125 pkt. – X miejsce –
12 – 19 – Harasimiuk Jan – 100g. – 100 pkt. – XI miejsce –
13 – 21 – Pawłowski Mariusz – 75g. – 75 pkt. – XII miejsce –
14 – 17 – Szczepański Kazimierz – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
15 – 20 – Pepłowski Krzysztof – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
16 – 24 – Gańko Mirosław – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
17 – 25 – Pawlak Krzysztof – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
18 – 27 – Buczny Marcin – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
19 – 29 – Trąbajło Robert – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
20 – 32 – Zakrzewski Kazimierz – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
21 – 33 – Antoniak Jarosław – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
22 – 36 – Pawlak Zbigniew – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
23 – 37 – Sankowski Rajmund – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
24 – 38 – Kulesza Zenon – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
25 – 39 – Bogatek Robert – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
26 – 42 – Księżyk Sławomir – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
27 – 43 – Zawodniak Robert – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –
28 – 44 – Niemirski Konrad – 0g. – 0 pkt. – XIII miejsce –

Zawody Towarzyskie – Gruntowe Juniorów
„O Puchar Rady Miasta Marki”
WYNIKI
Lp. – Nr start – Nazwisko Imię – waga – punkty – miejsce – uwagi
1 – 45 – Łupiński Daniel – 130g. – 130 pkt. – I miejsce – Puchar, nagr.rzecz.
2 – 46 – Harasimiuk Krystian – 85g. – 85 pkt. – II miejsce – Puchar, nagr.rzecz.
3 – 47 – Kowalski Piotr – 20g. – 20 pkt. – III miejsce – Puchar, nagr.rzecz.
4 – 49 – Roszkowski Jarosław – 15g. – 15 pkt. – IV miejsce – nagroda rzeczowa
5 – 53 – Polak Łukasz – 10g. – 10 pkt. – V miejsce – nagroda rzeczowa
6 – 55 – Ruciński Dariusz – 5g. – 5pkt. – VI miejsce – nagroda rzeczowa
7 – 51 – Czerwiński Łukasz – 0g. – 0 pkt. – VII miejsce – nagroda rzeczowa
8 – 57 – Pawlak Konrad – 0g. – 0 pkt. – VII miejsce – nagroda rzeczowa
9 – 56 – Malinowski Adam – 0g. – 0 pkt. – VII miejsce – nagroda rzeczowa
10 – 50 – Rosa Rafał – 0g. – 0 pkt. – VII miejsce – nagroda rzeczowa
11 – 48 – Pepłowski Michał – 0g. – 0 pkt. – VII miejsce – nagroda rzeczowa
12 – 52 – Sobolewska Dorota – 0g. – 0 pkt. – VII miejsce – nagroda rzeczowa
13 – 58 – Domagała Bartłomiej – 0g. – 0 pkt. – VII miejsce – nagroda rzeczowa
14 – 54 – Polak Grzegorz – 0g. – 0 pkt. – VII miejsce – nagroda rzeczowa

Sędzia Sekretarz
Jan Orłowski

Sędzia Główny
Edward Różański

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 45, generowano: 0,533s)