Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Zaproszenie na festyn sportowo-rodzinny

Urząd Miasta Marki i Mareckie Towarzystwo Sportowe „Marcovia 2000″ zapraszają 4 czerwca 2006 roku (niedziela) w godz. 14.00-22.00 wszystkich mieszkańców, przyjaciół i sympatyków naszego miasta na festyn sportowo-rodzinny.
W programie między innymi:

15.00-17.00: mecz piłki nożnej Polskiej Kadry Gwiazd (Citko, Dziekanowski, Dźwigała, Kosecki, Łapiński, Terlecki, Zieliński) z drużyną MTS złożoną z działaczy, przedstawicieli władz miasta i sponsorów

17.00-21.30: występy estradowe (zagra K.A.S.A. i zespoły: UNIVERSE i Klawe Syny)

W trakcie trwania Festynu wiele atrakcji dla najmłodszych oraz ich opiekunów. Między innymi zjeżdżalnie (darmowo), ujeżdżanie koni, gry i zabawy, loteria fantowa (wiele cennych nagród), ogródki grillowe.
Promując bezpieczeństwo w ruchu drogowym osobom, które przybędą na Festyn będą rozdawane elementy odblaskowe, poprawiające widoczność uczestników ruchu drogowego.

ZAPRASZAMY NA UL. WSPÓLNĄ 12 W MARKACH.

Informacja: Jacek Zalewski

WJAZD OD UL. STAWOWEJ.

Komentarze: 2

  1. Niznajomy pisze:

    Dobrze by było jak by troszke dłuzej trfał leftyn i był z soboty na niedziele…:P ale w koncu od 22.00 mamy ciszę nocną :/

  2. kibic MARCOVI pisze:

    Fajnie było ale sie skończyło!!!!!

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 58, generowano: 0,534s)