Zapraszamy na spotkanie

sasin Jan_Dziedziczak1 Prawo i Sprawiedliwość zaprasza na spotkanie z
Posłem Janem Dziedziczakiem oraz
Ministrem Jackiem Sasinem
3 lipca
(niedziela), godzina 19.00
Dom Katolicki w
Markach Al. Piłsudskiego 93

Jan_Dziedziczak1Jan Dziedziczak ukończył studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (kierunek: politologia w zakresie polityki społecznej w Instytucie Polityki Społecznej UW) z tytułem zawodowym magistra politologii. W czasie studiów działał w samorządzie studenckim Instytutu Polityki Społecznej UW. W 2005 został stypendystą rządu japońskiego i Uniwersytetu Narodów Zjednoczonych w Tokio. W ramach stypendium odbył szkolenie z zakresu prowadzenia polityki informacyjnej i mediów m.in. w telewizji publicznej Japonii, Australii i Nowej Zelandii. Jest instruktorem Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej w stopniu harcmistrza. Wywodzi się ze Szczepu 169 Warszawskich Drużyn Harcerskich i Zuchowych im. Alka Dawidowskiego. W latach 2003-2006 pełnił funkcję komendanta Warszawskiego Związku Drużyn Harcerzy ?Mokotów? wchodzącego w skład Mazowieckiej Chorągwi Harcerzy ZHR. W latach 2004-2006 był rzecznikiem prasowym ZHR oraz wspierał pracę Wydziału Komunikacji Społecznej ZHR. Był asystentem prasowym prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, odpowiadając za kształtowanie jego medialnego wizerunku. Od 14 lipca 2006 do 4 listopada 2007 pełnił funkcję rzecznika prasowego rządu Jarosława Kaczyńskiego. W wyborach parlamentarnych w 2007 uzyskał mandat posła na Sejm VI kadencji. Kandydując z listy PiS w okręgu kaliskim, otrzymał 24 809 głosów.

sasinJacek Sasin urodził się 6 listopada 1969 roku w Warszawie. Jest mieszkańcem Ząbek. Ukończył studia wyższe na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe z zarządzania administracją publiczną w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie.
W 2010 roku, w ostatnich wyborach samorządowych, kandydował z listy Prawa i Sprawiedliwości do sejmiku województwa mazowieckiego i został radnym. Głos na radnego oddało ponad 55 tys. wyborców, był to drugi wynik w kraju. Obecnie współpracuje z burmistrzem Wołomina Ryszardem Madziarem oraz jest Koordynatorem Komisji Organizacyjnej Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
W 1995 r., rozpoczął pracę w Fundacji ?Polsko-Niemieckie Pojednanie?. W 1998 r. został dyrektorem Departamentu Orzecznictwa w Urzędzie do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, gdzie pracował do 2004 r. W latach 2004 – 2006 był Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Urzędu m.st. Warszawy oraz Zastępcą Burmistrza warszawskiej dzielnicy Śródmieście.
Od stycznia 2006 r. do listopada 2007 r. pełnił funkcje w Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim w Warszawie – najpierw jako I wicewojewoda, a później jako Wojewoda Mazowiecki.
Od grudnia 2007 r. blisko współpracował ze śp. Prezydentem Lechem Kaczyńskim. Najpierw jako jego doradca, a 26 listopada 2009 r. został powołany na Sekretarza Stanu i Zastępcę Szefa Kancelarii Prezydenta RP. 5 lipca 2011 r., w dniu ogłoszenia przez Państwową Komisję Wyborczą wyników wyborów prezydenckich, złożył rezygnację z tego stanowiska.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 51, generowano: 0,518s)