Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Zapraszamy na recital Krystyny Tkacz

Krystyna Tkacz jedna z najbardziej przejmujących gwiazd polskiej piosenki aktorskiej wystąpi na naszej scenie w recitalu „W drodze pod wiatr”.

Zapraszamy 3 marca (niedziela), godz. 19.00. Podczas wydarzenia usłyszymy kompozycje z płyty zawierającej utwory z recitali telewizyjnych „Prolog z demonami” w reżyserii L. Adamika, „W drodze pod wiatr” w reżyserii E. Protakiewicza i „Kalinowe sny” w reżyserii F. Zylbera. Ta muzyczna prezentacja to skromny wybór z dotychczasowych dokonań Krystyny Tkacz na niwie piosenki, która jest jej żywiołem. Tomasz Raczek napisał o artystce: „Gdyby Krystyna Tkacz występowała na Broadwayu, zapewne nie tylko byłaby jego gwiazdą, ale już dawno pisano by utwory specjalnie dla niej. Płyta jest potwierdzeniem słów Raczka i wielkiej klasy artystycznej Krystyny Tkacz”.
Stanowi jednocześnie zaproszenie na jej najnowsze osiągnięcie jakim jest recital w Teatrze Ateneum piosenek Kurta Tucholskyego „Oczy wielkiego miasta” w reż. Agnieszki Glińskiej.
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie MOK oraz KUP ONLINE na www.ewejsciowki.pl
więcej informacji: http://www.mokmarki.pl/component/jevents/szczegolywydarzenia/289/w-drodze-pod-wiatr-recital-krystyny-tkacz?Itemid=214

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 65, generowano: 0,549s)