Fundacja Otwarte Serce

Fundacja Otwarte Serce
ul. Warszawska 50, 05-270 Marki
799 073 723, fundacja@otwarteserce.pl

Zapraszamy na koncert już w ten poniedziałek!

Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy serdecznie na wieczór z muzyką i tańcem!

Zaprezentujemy etiudę złożoną z tańców balfolkowych, głównie bretońskich i francuskich. Tańce te oparte są najczęściej na formie kręgu lub korowodu. Złożone z powtarzalnych elementów, pulsujące w rytm tradycyjnej muzyki pozwalają tancerzom przeżyć niesamowite poczucie wspólnoty.

Młodzież uczęszczająca na zajęcia muzyczne i wokalne w Fundacji Otwarte Serce przygotowała dynamiczny koncert rockowy. W repertuarze utwory wykonawców takich jak Guns’n'Roses, Linkin Park, Pearl Jam czy The Offspring. Oprócz rocka zagramy energetyczny hip-hop, trochę rhythm&bluesa i nowoczesnego alternatywnego popu.

Zapraszamy serdecznie!

https://www.facebook.com/events/2771663696392528/?active_tab=about

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu „Profilaktyka i trening umiejętności społecznych poprzez choreoterapię w ramach projektu Profilaktyka i Rozwój” finansowanego przez Gminę Miasto Marki.
Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu „Inwestycja w młodych – inwestycja w przyszłość” – współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 59, generowano: 0,561s)