Zapraszam na dyżur

W najbliższą środę (02.10.2013 r.) zapraszam mieszkańców Marek na dyżur w godzinach 16.00-18.00 w Urzędzie Miasta. W tym samym czasie dyżur będzie pełnił również radny Arkadiusz Werelich. Ja zapraszam do mnie na dyżur z ważnymi sprawami, ale nie tylko ;)

Pozdrawiam serdecznie

Radosław Dec

Komentarze: 2

 1. Były radny Paweł pisze:

  Panie Dec!
  Bardzo proszę niech pan zapyta swojego kolegę z rady p. Werelicha (ja nie mogę bo przyblokował komentarze) -jak ma zamiar być na dyżurze radnego, jak od 15.30 prowadzi posiedzenie komisji oświaty?
  Były radny
  Paweł

 2. Radek Dec pisze:

  Szanowny Panie,
  Nie jestem rzecznikiem radnego Werelicha, więc trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. Mogę tylko podejrzewać, że jest to możliwe jeżeli ktoś posiadł następujące umiejętności a)natychmiastowej teleportacji lub b)bilokacji lub c)jakoś to sobie zorganizowało w innym sposób. Proszę zapytać się Pana radnego Werelicha. Pozdrawiam Radek Dec
  Ps. Proszę również wziąć pod rozwagę, czy podpis ,,były radny Paweł” jest stosowany, tym bardziej, że sugerowanie że jest się określoną osobą, nie wiem czy jest legalen, ale z pewnością nie jest w porządku.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 54, generowano: 0,538s)