ZAKOŃCZENIE VI EDYCJI KURSU SAMOOBRONY DLA KOBIET „BEZPIECZNA KOBIETA”

W dniu 28 kwietnia 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach odbyło się oficjalne zakończenie VI edycji bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet „BEZPIECZNA KOBIETA”. Zajęcia były prowadzone przez instruktorów Uczniowskiego Klubu Sportowego „SANCHIN” i oparte były na technikach Goju Ryu Karate Do. Kurs został objęty honorowym patronatem przez Starostę Wołomińskiego Pana Piotra Uścińskiego i Burmistrza Miasta Marki Pana Janusza Werczyńskiego.
W krótkim wystąpieniu Prezes UKS „SANCHIN” Pani Monika Wysocka podsumowała ostatnie 8 tygodni ciężkiej pracy uczestniczek kursu, a Burmistrz Miasta Marki Pan Janusz Werczyński wręczył wszystkim kobietom, które dotrwały do końca zajęć certyfikaty ukończenia szkolenia. GRATULUJEMY! Odbył się też krótki pokaz samoobrony wykonany przez zawodników UKS „SANCHIN” i tak oto kolejna edycja kursu dla kobiet odeszła do lamusa…w zajęciach brało udział 36 kobiet.

Uroczystość zakończenia swoją obecnością zaszczycili: Burmistrz Miasta Marki Pan Janusz Werczyński i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Markach Pani Anna Jusińska.

Kolejna odsłona kursu samoobrony dla kobiet „BEZPIECZNA KOBIETA” za rok.

Foto:zespół

Sekretarz

UKS „SANCHIN”

Piotr Wysocki

Galeria

Komentarze: 2

  1. Ogromne podziękowania dla UKS-u za zorganizowanie kursu, a dla Moniki Wysockiej za zaangażowanie, za poświęcony czas i uwagę, za rady i wskazówki, a przede wszystkim za to, że nieźle „dała nam w kość” :)
    Uczestnictwo w treningach zostało naznaczone bólem mięśni, siniakami i strumieniami potu, ale było warto!
    Mam nadzieję na powtórkę za rok!

  2. Piotr pisze:

    :)))

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 71, generowano: 0,601s)