Zakaz wjazdu dla pojazdów o masie całkowitej ponad 10 ton na ul. Sokolej – jest odpowiedź na moje pismo. Dziękuję!

Jakiś czas temu napisałem do Pana Komendanta Policji w Markach pismo w sprawie nieprzestrzegania przepisów związanych z notorycznym niestosowaniem się do oznakowania – zakaz wjazdu dla pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej pond 10 ton. Pismo poniżej:

Właśnie otrzymałem odpowiedź na złożone przeze mnie pismo i powiem tak – bardzo dziękuję mareckiej policji za takie stanowisko. Mam nadzieję, że Mieszkańcy odczują realną poprawę, a dodatkowe oznakowanie przyczyni się do ograniczenia do minimum łamania prawa w tej okolicy.

Odpowiedź na moje pismo poniżej:


Galeria

Komentarze: 1

  1. mieszkaniec pisze:

    a czy nie prościej byłoby zainstalować kamery i tylko wystawiać mandaty na podstawie zdjęć ,rozwiązanie z patrolem ma wadę taką że byc może patrol nie dojedzie lub przyjedzie zbyt poźno.I jeszcze jedno w rejonie ulice Wesołej działa firma sprzedająca piach itp samochody dowożące towar ważą nie 10 a 30 ton i co przefruną?

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 0,554s)