Zadbajmy o Ciuchcię!

Przygotowując dokumentacje do medalu na Małą Milę Marecką zauważyłem, że nasza ciuchcia podupada na zdrowiu. Gołym okiem widać, że bardzo wyblakła, w kilku miejscach pojawiają się ogniska rdzy. To niestety normalne procesy. Taki obiekt, wystawiony na otwartej przestrzeni tuż przy głównej arterii wymaga regularnej konserwacji.

W związku z powyższym razem z radnymi Jackiem Domaszczyńskim, Tomaszem Paciorkiem i Michałem Piwko zwróciłem się do burmistrza z prośbą o podjęcie odpowiednich działań. „Samowarek” szybko zaskarbił sobie sympatię mieszkańców i szkoda, żeby niszczał.

W ostatnich tygodniach Powiat Wołomiński zakończył renowację lokomotywy przy ZS w Tłuszczu, której zdjęcie załączam dla przykładu. Tam zakres prac był o wiele szerszy, wykonawca zaczynał w zasadzie od podstaw. U nas, przynajmniej wstępnie, można na ten moment powiedzieć o problemach „kosmetycznych”.

 Mikołaj Szczepanowski

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 69, generowano: 0,572s)