Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Zaczarowany Świat Muzyki

Zapraszamy na pięć, niezwykłych, niedzielnych koncertów. Wystąpią artyści, których znacie z popularnych programów TV.

Lato bez muzyki? Niewyobrażalne! Dlatego zapraszamy Was na cykl koncertów, które będą odbywać się w niedzielę w Parku Briggsów. To część projektu „Na weekend zostaję z Rodziną w Markach”. To także wybór mieszkańców, którzy w ubiegłorocznym głosowaniu w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego poparli organizację takiego niezwykłego przedsięwzięcia.

Zaplanowaliśmy pięć koncertów, dzięki którym będzie można posłuchać muzyki z różnych części świata i dla różnych grup wiekowych. Zaczynamy 23 lipca o godz. 16.00. Na inaugurację wystąpi Ewa Konstanciak, aktorka filmowa i teatralna, która zaśpiewa dla mareckich dzieci. Tydzień później przeniesiemy się na… Jamajkę. Koncert reggae wykona Michał Sołtan, który brał udział w programie telewizyjnym „Must be the Music”. 6 sierpnia poczujemy klimat folkowy. W Markach zagra Bum Bum Orkestar, żywiołowa grupa, która w muzycznym kotle miesza wpływy bałkańskie, klemzerskie i polskie. Tydzień później scenę opanują kobiety. Styl pop i soul zaprezentuje „The Chance” – Agnieszka Latusek, Monika Marcol i Magdalena Adamiak są finalistkami programu X-Factor. Dwa tygodnie później, na uroczyste zamknięcie projektu „Na weekend zostają z Rodziną w Markach”, zagra orkiestra pod dyrekcją Łukasza Wojakowskiego. Motywem przewodnim będzie muzyka filmowa. Ten koncert wyjątkowo przewidziano na godz. 19.00. Zapraszamy!

 Repertuar w pigułce

23 lipca – godz. 16.00 – Ewa Konstanciak

30 lipca – godz. 16.00 – Michał Sołtan

6 sierpnia – godz. 16.00 – Bum Bum Orkestar

13 sierpnia – godz. 16.00 – The Chance

27 sierpnia – godz. 19.00 – Orkiestra Łukasza Wojakowskiego

Inicjatywa „Zaczarowany świat muzyki” realizowana przez Miasto Marki w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego.
Pomysłodawca: Agnieszka Lużyńska

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,539s)