WOŚP w Markach

Szef sztabu:
Maria Krzyżanowska

Sztab przy/siedziba:
Stowarzyszenie TPM
05-270 Marki, Piłsudskiego 95

XXI Finał WOŚP – gramy w Markach

Już po raz 8 społeczność marecka bierze udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do tej pory zebraliśmy łącznie 385.582,96 zł. 385 582,96złJuż od października w mareckim Sztabie trwają przygotowania do 21 Finału, który odbędzie się 13 stycznia 2013r. w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ulicy Dużej 3 w Markach. W tym roku zagramy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Jak co roku zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do współpracy przy organizacji Finału WOŚP w Markach. Czekamy na wsparcie finansowe jak również na dary rzeczowe.

Planujemy, że podczas finałowej niedzieli będzie kwestowało około 300 wolontariuszy z mareckich szkół, a w Hali odbędą się koncerty, pokazy i występy zaproszonych artystów. Szykujemy również naszą tradycyjną loterię fantową. Zaprosimy do wośpowej Kawiarenki, a o godzinie 20.00 na pokaz sztucznych ogni ? tradycyjne Światełko Do Nieba. Więcej informacji publikujemy na www.facebook.com/WOSPSztabMarki

W tym roku Szefem Sztabu jest Jarek Jaździk.
Kontakt ze Sztabem wospmarki@gmail.com

Olga Kasperek

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,539s)