Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Wziąć rewanż za jesień. Zapowiedź meczu Marcovia – MKS Przasnysz.

DSCN2789Zapowiedź meczu oraz zestawienie par XVII kolejki IV ligi w dalszej części wiadomości.

Hit kolejki, tak z pewnością można określić spotkanie Marcovii z MKS Przasnysz. Marcovia po dotkliwej porażce na boisku gości (1:4), z pewnością będzie chciała wziąć rewanż za tamto spotkanie. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ drużyna z Przasnysza wygrała pierwsze spotkanie z Iskrą Krasne aż 6:1 (dodajmy, że mecz odbył się na boisku rywala). Jak czytamy na stronie klubu z Krasnego, Iskra dotrzymywała tempa Przasnyszowi jedynie przez 20. minut.
Jaka jest recepta na zwycięstwo – zatrzymać Pawła Olszewskiego. Zawodnik Miejskiego Klubu Spotowego odczuwa jeszcze skutki urazu, którego nabawił się w meczu inauguracyjnym wiosny, jednak jak podaje strona internetowa MKS Przasnysz ma być gotowy do gry z Marcovią. Gracz ten zdobył dla MKSu do tej pory 22 bramki (najlepszy strzelec w lidze). Tylko w pierwszym meczu z Iskrą ustrzelił Hat-tricka. Dla porównania najskuteczniejszy w mareckiej drużynie Rafał Piwko zdobył tylko 7. goli od początku sezonu. W piłce nożnej nie liczą się jednak indywidualności, ale zespół. Marcovia w meczu z Huraganem pokazała, że mamy mocną drużynę, jednak przed nami potencjalnie trudniejszy rywal.
Czy po dwóch kolejkach będziemy mieli komplet puntów na wiosnę ?
Zapraszam w sobotę na godzinę 13:00 na stadion w Markach przy ulicy Wspólnej 12.

Kolejka 17 – 26-27 marca

Iskra Krasne - Kasztelan Sierpc 26 marca, 14:00
Marcovia 2000 Marki - MKS Przasnysz 26 marca, 13:00
Huragan Wołomin - Victoria Sulejówek 26 marca, 13:00
MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa 26 marca, 16:00
Bug Wyszków - MKS Mława 26 marca, 13:00
Wkra Żuromin - Wisła II Płock 26 marca, 13:00
Nadnarwianka Pułtusk - Tęcza 34 Płońsk 26 marca, 13:00
Korona Ostrołęka - Kryształ Glinojeck 26 marca, 14:00

Komentarze: 4

 1. Marcin Piotrowski pisze:

  Nie będę Pana wyręczał w dziennikarstwie sportowym … skoro Pan tak do siebie to przyjmuje…

 2. Myli się Pan, wszelka pomoc jest jak najbardziej wskazana. Przecież już od dłuższego czasu szukamy administratorów do strony Marcovia.yoyo.pl. Swego czasu jak ruszała strona klubowa (Marcovia.pl) nie uprzedzałem się tylko dlatego, że inicjatywa wyszła od Klubu, tylko pisałem, że mam nadzieję, że będziemy współpracowali ! Ponadto wielokrotnie na stronie powtarzałem różnym osobom i również pisałem o tym, że bardzo chciałbym, żeby znalazły się osoby promujące Marcovię, pomagające w administracji strony i w innych aspektach. UWAGA: osoby promujące Marcovię, a nie siebie !!!
  Niech napisze Pan rzetelną relację, a nie kilka zdań ni przypiął ni wypiął zaczynającą się od słów jacy to radni są wielkimi kibicami Marcovii i jak to romawiał Pan z Burmistrzem Przasnysza.
  Z Panem Miechowiczem mamy wiele tematów, które nas różnią, ale on na meczach jest i widać podczas oglądania meczy, że zależy mu na wynikach Marcovii. I, co ważne – nie robi tego na pokaz. Jeśli chce Pan promować Marcovię, a nie siebie jestem otwarty na współpracę. Nie chcę robić sobie wrogów, ale też nie pominę milczeniem takiego newsa, jakiego Pan zamieścił i zaraz skasował. Nawiązując do Pana komentarza – Panu nie chodziło o mnie i wyręczanie mnie w dziennikarstwie sportowym (nie dostaję za administrację pieniędzy, więc czego mam się obawiać), tylko o Pana wizerunek.
  Skomentowałem tamtą wiadomość dając Panu kilka rzeczowych (nie agresywnych i populistycznych) argumentów i tego newsa skasował Pan jedynie w trosce o własną reputację, a nie ze względu na cokolwiek innego.
  Proszę zauważyć – ten najważniejszy komentarz nie został opublikowany, podczas gdy późniejsze dwa owszem. Jak to się stało ?
  Teraz, skoro już Pan wie, że nie przyjmuje tego do siebie i jestem otwarty na współpracę, proszę zatem opublikować jeszcze raz tamtego newsa z tym samym tekstem urwanym po zdaniu, gdzie pisze Pan o rozmowie z Prezesem Przasnysza. Tak się złożyło, że zapisałem sobie na dysku swój komentarz w tej samej wersji, którego go opublikowałem.
  I (przepraszam za słownictwo, ale inaczej tego nie ujmę) niech mi Pan nie wciska ściemy, że niby wziąłem to do siebie.
  I ostatnia rzecz – nie mam żadnej sympatii jeśli chodzi o ugrupowania, jeśli Pan Burmistrz by coś takiego napisał, proszę mi uwierzyć – nie powstrzymałbym się od komentarza.
  Życzę Panu dobrego wieczoru, a sobie, żeby ten komentarz został opublikowany ;)

 3. Andrzej Koperski pisze:

  Zgadzam się Panie Pawle w 100% z tym co Pan napisał. Dodam jeszcze, że kiedyś na zajęciach z socjotechniki wykładowca – profesor powiedział: ?Jeśli chcesz zaistnieć pisz zawsze o sobie, później o swoich kumplach, a na końcu w kilku słowach przejdź do meritum?. Doskonale pasuje to do ?podrygiwań? pisarskich Pana Marcina.
  Na szczęście profesor powiedział jeszcze jedno proste zdanie określające taką postawę i osobę. Ale to już inny temat.

 4. Możemy zostawić temat, z Panem Marcinem sobie wszystko wyjaśniliśmy. Z mojego punktu widzenia wyglądało to jednoznacznie, Pan Marcin miał inne zdanie, zostaliśmy przy swoich poglądach, ale to nie znaczy, że nie możemy współpracować.
  Zgodnie z tym, co napisałem nie zależy mi na tym, żeby się spierać i wypominać i po wymianie maili wiem, Panu Marcinowi też zależy na współpracy, co mnie bardzo cieszy.

  Przy okazji z dumą informuję, że Pan Marcin zgodził się przekazywać informację z Urzędu o Marcovii na stronę kibiców Marcovii: Marcovia.yoyo.pl. Jest to bardzo cenna pomoc, gdyż będziemy mieli informacje z pierwszej ręki.

  Pozdrawiam.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 53, generowano: 0,552s)