Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Wylosowane grupy + terminarz

TPM CUP '10 „Ojciec” Turnieju, Mikołaj Szczepanowski, rozlosował grupy sobotnich rozgrywek. Zapraszamy również do zapoznania się z terminarzem rozgrywek.

Zapraszamy zawodników do wzięcia udziału w ankiecie nt. długości gry:

Hala otwarta ok. 8.40

Grupa A – 9:00 – 11:30
1. Team 4 Fun
2. Red Devils
3. M-BUD
4. Marcovia ’96
5. Podaj Wynik

Terminarz:

01. 09:00 – Team 4 Fun – Marcovia ’96
02. 09:15 – M-BUD – Red Devils
03. 09:30 – Team 4 Fun – Podaj Wynik
04. 09:45 – Marcovia ’96 – M-BUD
05. 10:00 – Red Devils – Podaj Wynik
06. 10:15 – Team 4 Fun – M-BUD
07. 10:30 – Marcovia ’96 – Red Devils
08. 10:45 – M-BUD – Podaj Wynik
09. 11:00 – Team 4 Fun – Red Devils
10. 11:15 – Marcovia ’96 – Podaj Wynik

Grupa B – 11:30 – 14:00
1. BAR 7
2. ADROG Team
3. FOMAR Marki
4. Promil Marki
5. BOCA JUNIORS

Terminarz:

11. 11:30 – BAR 7 – Promil Marki
12. 11:45 – FOMAR MARKI – ADROG
13. 12:00 – BAR 7 – BOCA JUNIORS
14. 12:15 – Promil Marki – FOMAR MARKI
15. 12:30 – ADROG – BOCA JUNIORS
16. 12:45 – BAR 7 – FOMAR MARKI
17. 13:00 – Promil Marki – ADROG
18. 13:15 – FOMAR MARKI – BOCA JUNIORS
19. 13:30 – BAR 7 – ADROG
20. 13:45 – Promil Marki – BOCA JUNIORS

Grupa C – 14:00 – 16:30
1. PORR Polska
2. Niespodzianka Marki
3. AVANTI
4. Królewscy
5. KTM

Terminarz:

21. 14:00 – KTM – Niespodzianka Marki
22. 14:15 – Królewscy – AVANTI
23. 14:30 – KTM – PORR
24. 14:45 – Niespodzianka – Królewscy
25. 15:00 – AVANTI – PORR
26. 15:15 – KTM – Królewscy
27. 15:30 – Niespodzianka – AVANTI
28. 15:45 – Królewscy – PORR
29. 16:00 – KTM – AVANTI
30. 16:15 – Niespodzianka – PORR

Grupa D – 16:30 – 19:00
1. FOMAR BORG
2. IN PLUS
3. FAST FOOD
4. TITANS
5. Marki Team

Terminarz:

31. 16:30 – FOMAR BORG – MARKI TEAM
32. 16:45 – IN PLUS – FAST FOOD
33. 17:00 – FOMAR BORG – TITANS
34. 17:15 – MARKI TEAM – IN PLUS
35. 17:30 – FAST FOOD – TITANS
36. 17:45 – FOMAR MARKI – IN PLUS
37. 18:00 – MARKI TEAM – FAST FOOD
38. 18:15 – IN PLUS – TITANS
39. 18:30 – FOMAR BORG – FAST FOOD
40. 18:45 – MARKI TEAM – TITANS

Hala zamykana ok. 19.20

Komentarze: 18

  1. :p dzięki, fajnie, że się jeszcze mogłem przydać;p

    fajny mecz na rozpoczęcie grupy C – Niespodzianka z PoRRem (3. miejsce ’07 i aktualny Mistrz) oraz gr D – In Plus z Fomarem (mistrz 07 i wicemistrz 08).

    Kilka zespołów może sprawić niespodzianke – myślę, że nie wszyscy faworyci znajdą się w 1/4

  2. M.Grochowski pisze:

    znowu trafiliśmy do grupy śmierci

  3. Tomasz W pisze:

    Najgorzej byłoby trafic do C

  4. Marcin pisze:

    w sumie to Mikołaj jesteś jednym z ‚ojców’ tego turnieju i myślę że dużo osób o tym pamięta…tak na marginesie to grupa A niezła xDD

  5. Łukasz pisze:

    jestem w grupie C. Będę miał trochę roboty.

  6. MichalK pisze:

    Cześc Panowie, a co powiecie o gr. B? Pierwszy raz będziemy uczestniczyc w tym turnieju nie znamy za bardzo drużyn. Na kogo najbardziej się spinac?

  7. International_Superstar_Soccer pisze:

    A mnie nie podoba sie układ meczy…
    Każda grupa rozpoczyna sie meczem najsilniejszych drużyn rozstawionych w koszykach 1 i 2, taki finał grupy powinien być ostatnim meczem.
    W odpowiedzi na pytanie MichalK w sprawie GrB:
    1. BAR 7 – wicemistrz poprzedniej edycji, dobra szybka piłka.
    2. ADROG Team – doświadczona drużyna – ostatnio doszła do ćwierćfinałów – z każdym może wygrać, ale niestabilna.
    3. FOMAR Marki – doświadczona ekipa, nie tylko wiekiem.
    4. Promil Marki
    5. BOCA JUNIORS
    Nie zdziwił bym sie gdyby kolejność grupy została jak wyzej, no ale liczę na szybkie zmiany akcji, niespodzianki i piękno futbolu.

  8. Mecze zostaną przetasowane :) Nie obiecuję, że zespoły z pierwszych dwóch koszyków spotkają się w ostatnim meczu, ale na pewno nie na początku :)

  9. Tomasz W pisze:

    To kiedy bedzie wiadomo kto z kim i o której gra? I kiedy zostana podane wszystkie składy grających druzyn?

  10. aaa pisze:

    Moim zdaniem ten turniej wygra Podaj Wynik Tam jest naprawde paru co graja najlpepiej w Markach .. Powodzenia

  11. Kuba pisze:

    A co to są ci Red Devils?

  12. tomek pisze:

    tak napewno wygrają… pokonają red devils i team 4 fun chyba jestes z tego teamu

  13. gosciu pisze:

    aaa – niewiem czy jestes z tamtego teamu ale mi sie wydaje ze moga naprawde zrobic wrazenie bo nie jest to zespol ktory nie umie grac w pilke bo graja naprawde na wysokim poziomie.

  14. Łukasz pisze:

    moim zdaniem nie mają zbyt dużych szans, zawodnicy nigdy wcześniej nie grali ze sobą na sali, poza tym przyzwyczajeni do dużego boiska, wiem bo to moi koledzy. Nie daje im zbyt dużych szans.

  15. Piotrek Garguła pisze:

    Mecz fazy grupowej: Niespodzianka-PORR:)

  16. bry pisze:

    porr ogarnie turniej … no chyba że sie chlopaki upiją albo nie wiem…
    bar powalczy o 1 miejsce.
    team 4 fun zaskoczy?
    red devils zagraja może na najwyższym swoim poziomie.
    fomar, promil, adgor, titans, niespodzianka zamieszają tak że bedzie sporo sensacji? oby :)

    miłej gry :)

  17. Nona Mills pisze:

    Moim zdaniem ten turniej wygra Podaj Wynik Tam jest naprawde paru co graja najlpepiej w Markach .. Powodzenia

  18. Cenna uwaga – dwa tygodnie po turnieju.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,586s)