Fundacja Otwarte Serce

Fundacja Otwarte Serce
ul. Warszawska 50, 05-270 Marki
799 073 723, fundacja@otwarteserce.pl

Wyjazd do Broku już za nami

Wychowankowie klubu zakończyli pobyt na obozie wakacyjnym w Broku. Wyjazd był współfinansowany przez Urząd Miasta Marki w ramach projektu „Wakacje z wartościami”. Nasza młodzież (12 osób) wzięła udział w zajęciach zorganizowanych w dwóch blokach tematycznych, tj. mix przygodowy oraz warsztatach fotograficznych. Osoby uczestniczące w mixie przygodowym korzystały z szerokiej oferty zajęć, tj. plastycznych, artystycznych, ruchowych, jak również z zakresu savoir vivre. Warsztaty fotograficzne były poświęcone szerokiej tematyce wykonywania zdjęć, tj. kadrowania, obróbce, tworzenia fotografii w poszczególnych kategoriach (pejzaż, makro itp.).

Fot. 1. Młodzież uczestnicząca w obozie z wychowawcą.

Nasza młodzież była ponadto angażowana w prowadzenie i współorganizowanie tzw. części wspólnej dla wszystkich obozowiczów, tj. dyskotek, animacji oraz tzw. „wieczorków pogodnych”. Ważnym punktem pobytu były także zajęcia z profilaktyki korzystania z Internetu.

Fot. 2. Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Katarzyna Perzanowska

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,537s)