Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Wygrajmy wspólnie Podwórko Talentów Nivea

Od 11 maja rusza głosowanie, które potrwa 42 dni. Powtórzmy sukces z 2015 r.

Czy kojarzycie Państwo plac zabaw przy ul. Sportowej? Jest owocem mobilizacji wielu mieszkańców Marek, którzy w 2015 r. wzięli udział w konkursie „Podwórko Nivea”. Ogromne zaangażowanie pozwoliło na osiągnięcie sukcesu w tym internetowym głosowaniu, a plac zabaw cieszy się wzięciem najmłodszych markowian.

Jest szansa na powtórkę tego scenariusza. Od maja rusza kolejna edycja popularnej akcji. Nasze miasto zgłosiło lokalizację przy ul. Zygmuntowskiej. Każdy markowianin będzie mógł codzienne oddać jeden głos.

Zadanie nie będzie łatwe, ale wszystko zależy od naszej mobilizacji. W internetowym głosowaniu do wygrania jest 15 podwórek, po pięć w każdej z trzech kategorii (miejscowość do 20 tys. mieszkańców, od 20 tys. do 60 tys. oraz powyżej 60 tys.).

Nagrodą jest Podwórko Talentów Nivea składające się z trzech części. W części sportowej znajdują się takie atrakcje jak mini ścianka wspinaczkowa (kubik), huśtawka bocianie gniazdo czy coś, co pamiętają 40-letni tatusiowie – tor do gry w kapsle. Część naukowa to m.in. planetarium, stacjonarny rowerek, który pozwala zaświecić lampkę bądź uruchomić wiatraczek, oraz zegar słoneczny. W części artystycznej znajdują się mini scena teatralna oraz tablice muzyczne z bębnami.

(wirtualny spacer po podwórku Nivea TUTAJ)

Początek głosowania w konkursie – już 11 maja. Będzie trwało do aż do 21 czerwca. Zachęcamy do wytrwałości! Wyścig po nagrodę trwa aż 42 dni!

LINK DO GŁOSOWANIA

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 67, generowano: 0,534s)