PO w Markach

Koło Platformy Obywatelskiej RP
w Markach

kontakt@marki-platforma.org
511 077 631

Wydział Komunikacji, a udogodnienia dla mieszkańców Marek.

Miała być filia Wydziału Komunikacji w Markach, ale temat upadł, ponieważ Zarząd Powiatu Wołomińskiego oddalił wniosek do budżetu na 2013 rok. Obecnie starosta powiatu wołomińskiego snuje plany, które mają ułatwić mieszkańcom Marek składanie wniosków o wydanie prawa jazdy, rejestrację, czy wyrejestrowanie pojazdów. Miałoby się to odbywać za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej. Zasadnicze pytanie brzmi, czy i kiedy będzie możliwość składania wniosków drogą elektroniczną?

Poniżej interpelacja radnego powiatu wołomińskiego – Pawła Porębskiego.

http://mareckaplatforma.files.wordpress.com/2013/04/interpelacja-oraz-odpowied.pdf

Komentarze: 2

  1. Gregory pisze:

    Przecież nie od wczoraj wiadomo że Powiat ma nas w wielkim poważaniu. Oni tylko żerują na mieszkańcach Marek którzy są zmuszeni tam wnosić różnego rodzaju opłaty.

  2. Arkadiusz Werelich pisze:

    Święta racja. Marki jedyne, co mają z obecności w powiecie, to wieczne obietnice. Przykłady można mnożyć, ale dwa, które są świeże to m. in. budowa technikum w Markach, które powiat zaplanował w wieloletnich prognozach, ale, na które nie ma środków, a zaplanowane kwoty mają pochodzić z środków zewnętrznych. Problem jest taki, że te środki mają zorganizować Marki, ponieważ powiat nie ma pomysłu. Kolejną kwestią jest wspomniana filia Wydziału Komunikacji. Powiat od lat inwestuje w Marki przysłowiowe złotówki, no, ale nie dziwmy się ? jaki gospodarz, takie inwestycje.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 74, generowano: 0,589s)