Komentarze: 1

  1. Z. Domolewski pisze:

    Przy mej całej sympatii dla państwa przyznaję, że fotografia mnie rozbawiła. Można ją na tak różne sposoby interpretować, od pozytywnych aż po mocno złośliwe. Pozdrawiam i dziękuję przy okazji za akcję z lustrem na końcu Pomnikowej. Dziwne, że żaden z radnych przejeżdżających tam niemal codziennie i to po kilka razy, nie wpadł na to proste rozwiązanie. Zwracam też uwagę na niebezpieczny zakręcik na ulicy Norwida, jadąc od Pomnikowej w kierunku Kasztanowej. Niby łagodny zawijas ale niezwykle niebezpieczny. Kierowcy bez wyobraźni lubią weń wchodzić całkiem ostro, a ograniczenie powinno być do 20 km, no chyba, że pojawi się lustro.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 49, generowano: 0,527s)