Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Wręczenie medali za pożycie małżeńskie

We wrześniu 2018 roku osiem par z Marek otrzymało medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Mieszkańcy Marek, Państwo:  Celina i Stanisław Augustyniakowie, Stanisława Teresa i Henryk Łaziccy, Elżbieta Stanisława i Andrzej Bychowscy, Alina Elżbieta i Bogdan Trojanowscy, Krystyna i Mieczysław Borucowie, Krystyna i Franciszek Kosińscy, Daniela Krystyna i Kazimierz Lechowie obchodzili 50-lecie pożycia małżeńskiego, zaś Anna i Stanisław Staśkiewiczowie obchodzili 60-lecie pożycia.

Uroczysta impreza z udziałem Jubilatów i ich rodzin odbyła się w Centrum Aktywności Fabryczna 3 w Markach. Burmistrz Jacek Orych złożył dostojnym Jubilatom życzenia i gratulacje. Wspólnie z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Markach Jolantą Zawadzką wręczył Jubilatom listy gratulacyjne, kwiaty oraz obrazy z mareckimi pejzażami namalowane przez artystę Zdzisława Domolewskiego. Dostojni Jubilaci otrzymali z rąk burmistrza medal  ‚Za długoletnie pożycie  małżeńskie’ nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Podczas uroczystości Jubilaci oraz goście wznieśli toast szampanem oraz zjedli okolicznościowy tort. Wspólnie spędzony czas umiliła Kapela z Targówka.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,715s)