„Wiosna w Markach” 2003 – podsumowanie, podziękowania

W imieniu wszystkich organizatorów „Wiosny w Markach” Redakcja Portalu serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom naszego pospolitego sprzątania. W trakcie naszych prac oprócz kilkudziesięciu worków zwykłych śmieci wydobyliśmy z zarośli kilka par butów, granatową kurtkę, jajka (?) wiadro, akumulator i słupek drogowy. Opony od traktora zalegającej w rzeczce niestety nie udało się nam wyciągnąć (padł sprzęt – grabiobosak konstrukcji Szarego).
Oczyściliśmy ze śmieci park Briggsów i zagajnik przy Piłsudskiego 204, po czym udaliśmy się na piknik na łące w pobliżu Urzędu Miasta. Gwoździami programu byli Harcerze ze swoimi gitarami oraz potrawy z grilla serwowane przez naszego Redaktora Krzysztofa. Kiełbaska biała i tradycyjna w zestawieniu z „Kołysanką dla nieznajomej” smakowała wybornie. Kaszanka i pstrągi połączone z „Przeżyj to sam” dopełniły menu piknikowej uczty dla ciała i ducha. Dzieci pograły w piłkę i poganiały za balonikami po łące. Głodni się najedli, a wszyscy rozeszli do domów z poczuciem miło spędzonego popołudnia.
Mamy nadzieję, że „WIOSNA W MARKACH” będzie prekursorem społecznikowskich imprez dla mieszkańców miasta, mających na celu łączenie przyjemnego z pożytecznym. Nasze Marki Naszym Domem – niech to motto będzie aktualne dla wszystkich na ten rok i wszystkie następne lata.

Anna Banasik
[2003.05.29]

Zapraszamy także do przejrzenia zdjęć na następnych stronach.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 47, generowano: 0,528s)