Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Wielkie Derby już za nami, czyli mecz oldbojów Marcovii i Wichru!

sobotnie popołudnie 10 czerwca 2017 roku, o godz. 14:00 został rozegrany mecz oldbojów Marcovii Marki i Wichru Kobyłka. Spotkanie odbyło się w ramach obchodów 50-lecia Nadania Praw Miejskich naszemu miastu, a jednym z współorganizatorów było Stowarzyszenie Projekt Marki. Oczywiście całe przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć bez dwóch pozostałych współorganizatorów, czyli Marcovii Marki i Miasta Marki oraz partnerów wydarzenia – Auchan Marki i Księgarni Elpat, za co serdecznie dziękujemy.

Jak się okazało zespół Marcovii był bardzo gościnny dla Wichru, ponieważ spotkanie zakończyło się wygraną gości 1:7. Oczywiście nie wynik sportowy był w tym przypadku najważniejszy, a dobra zabawa oraz okazja dla spotkań po latach dla zawodników obydwu drużyn. Trzeba w tym miejscu podkreślić, że mimo uciążliwego upału zawodnicy dali z siebie wszystko, a widok przemoczonych koszulek był tego najlepszym dowodem. Wielki szacunek dla każdego z piłkarzy za tak wspaniałe zaangażowanie!

W trakcie przerwy zostały przeprowadzone konkursy z nagrodami dla kibiców, a po końcowym gwizdku każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal. Wśród osób nagradzających: Pan Jacek Orych – burmistrz Marek, Arkadiusz Werelich – prezes Projekt Marki, a także Ewa Fabiszewska – członek Projekt Marki. Ogromne podziękowania za wkład organizacyjny kierujemy na ręce Konrada Króla – przedstawiciela Marcovii Marki, ale również członka Projekt Marki oraz Marcina Boczoń – przedstawiciela Marcovii Marki. Dziękujemy także Tubie Marek za relację video.

Prowadzącym całe wydarzenie był Artur Rola – prezes Wichru Kobyłka.

Pięknie dziękujemy wszystkim tym osobom, dzięki którym ten fantastyczny mecz mógł się odbyć! Niezapomniane emocje, sportowa rywalizacja oraz przyjacielskie relacje między klubami Marcovii i Wichru – to wszystko na zawsze wpisze się w historię klubu ze Wspólnej oraz  Miasta Marki.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,642s)