Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Wielkanocna paczka dla Bohatera

Pomóżmy osobom, które walczyły o naszą wolność.

To już tradycja, że w Święta Bożego Narodzenia oraz na Wielkanoc mieszkańcy Marek uczestniczą w akcji „Paczka dla Bohatera”. Na terenie naszego miasta realizują ją Grupa Historyczna Niepodległość, a wspiera Urząd Miasta Marki. Chodzi o wsparcie materialne tych osób, które walczyły w II wojnie światowej lub z reżimem komunistycznym, a dziś żyją w ubóstwie. Możemy sprawić, by ich święta były weselsze i sympatyczniejsze. Zbieramy dary: artykuły spożywcze o przedłużonym terminie przydatności do spożycia (np. kawa rozpuszczalna i mielona, herbata, kakao, czekolada, mąka, cukier, olej, soki, syropy, płatki) oraz artykuły gospodarstwa domowego (np. szampony, proszki do prania). Trafią one przed świętami Wielkiej Nocy do naszych bohaterów. Nie zapomnijcie dodać do nich karki ze świątecznymi życzeniami. To też będzie ważne dla tych starszych ludzi.

Wasze dary będziemy zbierać do 1 kwietnia do godz. 15.00. Specjalne stanowisko znajduje się w kancelarii Urzędu Miasta (parter, pokój nr 13). W imieniu obdarowanych dziękujemy za życzliwość!

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,538s)