Wielka Orkiestra w Markach – 2003

12 stycznia 2003r odbył się XI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całej Polsce plaga wolontariuszy wyległa na ulice, aby przez swoja całodzienną kwestą wesprzeć potrzebujące dzieciaki. W tym roku Orkiestra zagrała też w Markach.

Wśród wolontariuszy kwestujących na ulicach naszego miasta były cztery harcerki z „Arkadii”: Gosia, Paulina, Danka i Kasia. Kwestowałyśmy przede wszystkim w pobliżu kościoła św. Izydora po wszystkich porannych Mszach Świętych. Większość mieszkańców było bardzo życzliwych – z uśmiechem i miłym słowem wrzucali do naszych puszek „symboliczne złotówki”.

Po południu przeniosłyśmy się do Warszawy i zbierałyśmy m. in. na Starówce, Placu Bankowym i w Centrum aby o 20.00 wraz z Jurkiem Owsiakiem i tłumem warszawiaków uczestniczyć w wysyłaniu „Światełka do nieba”. Atmosfera była rewelacyjna. Łącznie zebrałyśmy ponad 2500 zł. Wszystkim mieszkańcom Marek którzy przyłączyli się do akcji WOSP pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować!

Przygotowała
Drużynowa Kasia Rusek

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 45, generowano: 0,511s)