WOŚP w Markach

Szef sztabu:
Maria Krzyżanowska

Sztab przy/siedziba:
Stowarzyszenie TPM
05-270 Marki, Piłsudskiego 95

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Markach

14 finał WOŚPDrodzy Mieszkańcy Marek,
8 stycznia 2006 roku po raz pierwszy w Markach zagra

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Bardzo zależy nam na tym, żeby akcja wypadła jak najlepiej, dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych do udziału i prosimy o ewentualną pomoc. Równie cenne będą dla nas: dobry pomysł, osobiste zaangażowanie, ciekawe przedmioty do licytacji, sponsoring, pomoc w promocji naszej akcji w mediach czy też kontakty do znanych osób.

Jednocześnie, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, życzę wszystkim Mieszkańcom naszego miasta wszelkiej pomyślności.

Liczę na Was drodzy współmieszkańcy,
Danuta Lużyńska szefowa sztabu XIV Finału WOŚP w Markach.
tel. 022 7811364, 888273464
e-mail: danuta.luzynska@vp.pl

Komentarze: 2

  1. marta b pisze:

    wreszcie ktoś wpadł na dobry pomysł

  2. bolo borkowski pisze:

    kiedy będzie o tym co się działo,sprzedali to pióro.napiszcie jak było.Jak się coś dzieje w naszym miasteczku konkretnego,to wszyscy milczą,a dlaczego tak ma być.Czekamy wszystcy na informacje o WOŚP.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,544s)