Wiaty przystankowe w Markach.

W odpowiedzi na moje pismo, dotyczące potrzeby wymiany wiat przystankowych wzdłuż Alei Marsz. Józefa Piłsudskiego w #MiastoMarki - zastępca burmistrza Dariusz Pietrucha informuje, że niebawem zostanie ogłoszony przetarg na projekt całego odcinka głównej arterii naszego miasta z uwzględnieniem wiat przystankowych. Cieszy mnie ten kierunek działań, ponieważ chyba wszyscy widzimy potrzebę zmian w tym obszarze komunikacji miejskiej.
Poniżej link do mojego pisma, które wystosowałem w powyższej sprawie:
https://werelich.net/?/przystanki-autobusowe-w-markach-cza?/

 

 

Komentarze: 1

  1. Ella153 pisze:

    To wstyd, że w naszym mieście wiaty przystankowe przypominają średniowiecze. Wróciłam kilka dni temu z wycieczki po Litwie. Tam nawet w maleńkiej miejscowości czy nawet wsi przystanki są śliczne w nowoczesnej aranżacji.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,565s)