WEŹ UDZIAŁ W AKCJI „PREZENT DLA SENIORA”

Drodzy Państwo,

Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w świątecznej zbiórce PREZENT DLA SENIORA, która oficjalnie wystartuje 1 grudnia 2016 r. Akcja zostanie przeprowadzona na terenie naszych partnerów oraz jednostek i placówek oświatowych w Miasto Marki.

Zbieramy artykuły spożywcze i przemysłowe, które dalej posłużą do skompletowania paczek świątecznych – prezentów dla mareckich seniorów – tych seniorów, którzy są w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej. Listą takich osób dysponuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach, który jest partnerem naszej akcji.

Wszystkie paczki w obecności pracowników OPS-u trafią do wspomnianych osób w ostatnim tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia. Na pomoc oczekuje ok. 90 seniorów, którzy na stałe zamieszkują nasze miasto.

Honorowy patronat nad akcją objął Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki

W sposób szczególny w akcję zaangażowała się Szkoła Podstawowanr 1 w Markach za co serdecznie dziękujemy.

 

Robisz zakupy w Auchan w Markach? Odwiedź punkt przedświątecznej zbiórki artykułów spożywczych i przemysłowych ? PREZENT DLA SENIORA! Pomóż samotnym seniorom, których sytuacja życiowa nie pozwala na godne spędzenie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Odpowiadając na liczne pytania informujemy:
Akcja prowadzona jest w wielu lokalizacjach, czyli np w:
AUCHAN MARKI (specjalnie wyznaczonym punkcie w pasie kas ? naprzeciwko salonu Orange),
ELPAT ? księgarni przy ul. Braci Briggsów,
Szkole Podstawowej nr 1, przy ul. Okólnej,
Szkole Podstawowej nr 2, przy ul. Szkolnej,
Szkole Podstawowej nr 3, przy ul. Pomnikowej,
Szkole Podstawowej nr 4, przy ul. Dużej
Zespole Szkół nr 1, przy ul. Piłsudskiego,
Zespole Szkół nr 2, przy ul. Wczasowej

Wszystkie te miejsca znajdują się oczywiście w Markach.

Zbieramy następujące produkty:
Kawa, herbata, makaron, kasza, cukier, mąka, soki, miód, przeciery, przetwory, olej, konserwy, słodycze, kosmetyki, proszek do prania, płyn do prania, płyn do zmywania, itp. Jednym słowem wszystkie produkty, które nie wymagają przechowywania w warunkach chłodniczych.

Akcja potrwa do 11.12.2016 r. Następnie w dniach 12-13.12.2016 r. członkowie i sympatycy naszego stowarzyszenia wspólnie z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach dostarczą wcześniej przygotowane paczki. Pod opieką OPS-u znajduje się obecnie ok. 90 seniorów, którym pragniemy pomóc.

Nie bądź obojętny! Pomóż Seniorom spędzić piękne Święta Bożego Narodzenia.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 52, generowano: 0,545s)