Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

W MOK malarstwo Karoliny Wodzinowskiej – Hankały

18 marca (niedziela), godz.18.00

ARCHITEKTURA MYŚLI
wernisaż wystawy malarstwa
KAROLINY WODZINOWSKIEJ – HANKAŁY

Artystka ukończyła studia artystyczne na wydziale Grafiki (1996-1998) i Malarstwa (1998-2001) w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Odbyła studia podyplomowe pedagogiczno-artystyczne (Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, 2013). Uczestniczyła w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Pracuje i mieszka w Markach. Malarstwo artystki to próba odzwierciedlenia rzeczywistości poprzez nieszablonowe zestawienie różnorodności i kontrastów, poszukiwanie prawdy w tylko pozornie banalnej codzienności, w „zwyczajności”. Malarka, tworząc dzieło, dąży do uchwycenia wszystkich aspektów podejmowanego tematu. Jednak nie ujmuje ich w sposób dosłowny, lecz często posługuje się metaforą. Odzwierciedleniem tego podejścia jest śmiałe użycie kolorów i wyjątkowa ekspresja obrazów.Podczas wernisażu odbędzie się spektakl teatralny pt. „Kołysanka dla Ofelii”.

Na wydarzenie (wernisaż i spektakl) obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebranie w sekretariacie MOK, tel. 22 781 14 06

Zapraszamy

 

 

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,558s)