Wartburgi, które irytują mieszkańców Marek…

Osobiście razi mnie ten widok, który stał się pośmiewiskiem internetu, opisującym stare wartburgi, jako wizytówkę Marek. Od lat nic się w tej sprawie nie robi, a przecież stan tych samochodów oraz ich przeznaczenie wskazują jednoznacznie, że nie powinny stać tam, gdzie stoją. Pasja właściciela to jedno, a porządek to drugie  - takie jest moje zdanie…

W związku z tą sytuacją złożyłem wniosek do burmistrza o interwencję w tej sprawie. Wnoszę, aby miejscy urzędnicy wykorzystali wszelkie możliwości mediacji z właścicielem pojazdów, a dopiero w ostateczności posłużyli się interwencją policji z zastosowaniem przepisu, na który wskazuję we wniosku.

Przy okazji poruszenia tego tematu, padła informacja, że właściciel wartburgów posiada działkę w Strudze, gdzie parkuje inne samochody tej marki, więc może tam mógłby parkować pojazdy, które irytują cześć mieszkańców Marek.

Należy pamiętać, że moja interwencja w tej sprawie wiąże się ze zgłoszeniami mieszkańców Marek, którzy od dłuższego czasu zgłaszali do mnie ten problem…

Poniżej treść wniosku oraz zdjęci, które przedstawiają zaistniałą sytuację.

 

 

 

 

 

 

 

 

Również na

http://werelich.com/2013/08/30/wartburgi-ktore-irytuja-mieszkancow-marek/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 45, generowano: 0,561s)