Biblioteka Publiczna

Biblioteka Publiczna
ul. Lisa Kuli 3,
22 781 11 44, biblioteka@marki.net.pl

Godziny otwarcia:
po wt cz pi: 11-18;
śr: 10-15; so: 9-13

Warsztaty z „Zakamarkami” – nowa detektywistyczna seria

W warsztatach czytelniczych, które poprowadziła przedstawicielka Wydawnictwa Zakamarki Pani Diana Ryściuk wzięło udział 114 uczniów z mareckich szkół podstawowych. „Zakamarki” specjalizują się w  wydawaniu literatury szwedzkiej dla dzieci i młodzieży. Po popularnej detektywistycznej serii o Lassem i Mai dla młodszych czytelników tym razem zaproponowaliśmy coś dla „starszych”. Larisa i Dawid to bohaterowie nowej serii Martina Widmarka, dla tych, którzy są gotowi na tajemnicę, przygodę, intrygę ale też budzące się uczucie.
Na spotkaniu czytane były fragmenty książki uzupełniane pokazem multimedialnym mającym zachęcić do samodzielnej lektury. Wydawnictwo zaprezentowało „Antykwariat pod Błękitnym Lustrem”, książkę pierwszą w serii. W naszej bibliotece młodzi czytelnicy mogą wypożyczać już dalsze trzy części intrygujących przygód nastolatków. Trzymające w napięciu, prowokujące do refleksji nad współczesnym światem (eksperymenty genetyczne czy ekologia) książki. Dla tych, którzy lubią wątki detektywistyczno-przygodowe. Będzie to świetna lektura na jesienne długie wieczory. Zapraszamy :)

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,571s)