‚Warcabowe Love’ na II Festiwalu Dla Myślących – tym razem charytatywnie

9 września 2017 wzięliśmy udział w II Festiwalu Dla Myślących. Po raz drugi spotkaliśmy się w warszawskiej szkole – Liceum przy Łazienkach Królewskich, która jest gospodarzem i inicjatorem Festiwalu. W ramach Festiwalu rozegraliśmy współorganizowany przez UKS Struga turniej warcabowy ,,Warcabowe love”, a oprócz tego mogliśmy w wolnej chwili obserwować zmagania uczestników turnieju szachowego, gry w scrabble oraz zawodników układających na czas kostki.

Mimo, że sobota zwykle skłania do lenistwa, tutaj o tym nie myślano. Turniej warcabowy zapewnił uczestnikom pełen wachlarz warcabowych emocji: euforię zwycięstwa, łzy porażki, rozdrażnienie spowodowane popełnionymi błędami, rozczarowanie osiągniętym wynikiem, mocne postanowienie polepszenia swojej gry. Dziaaaaaaało się :)

Uczestnicy II Festiwalu wzięli udział w akcji charytatywnej – zbiórce pomocowej dla rodzin, które utraciły swój dobytek podczas tegorocznych, sierpniowych nawałnic.

Zawodnicy, którzy triumfowali w Turniejach Festiwalowych nie otrzymali tym razem pucharów. Mieli za to świadomość czynienia dobra, bowiem środki przeznaczone zostały na zakup kołder i pościeli w akcji charytatywnej ,,Natura nie wybiera”. Czyż nie jest wspaniałym udział w takiej inicjatywie?

Monika Adamczyk

Galeria zdjęć

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 69, generowano: 0,583s)