Wandal zaatakował !

Niestety, tym razem ofiarą padła poręcz drzwi.

Dnia 19.07.2009 r. w niedzielę, w bloku przy ulicy Bandurskiego została uszkodzona śruba mocująca do poręczy drzwi, a sama poręcz została wykrzywiona przy nasadzie. Jeżeli ktokolwiek może udzielić informacji pomocnej w ujęciu chuliganów, proszony jest o kontakt ze Spółdzielnią lub zamieszczenie postu w niniejszym wpisie. Szkoda, że doszło do kolejnego bezsensownego aktu wandalizmu.
Koszty naprawy poniosą mieszkańcy z bloku przy ulicy Bandurskiego 30.

Radek Dec

Galeria

Komentarze: 2

  1. mieszkaniec pisze:

    tym razem to nie akt wandalizmu, tylko efekt oszczędności Spółdzielni w wyborze drzwi i okuć.

  2. molikier pisze:

    Witam, w bloku przy Bandurskiego przyczyną wszystkich „usterek” jest niedbałość mieszkańców. Większość mieszkańców nie potrafi zamknąć drzwi tylko nimi trzaskać (powodując przy tym nie lada hałas)!

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 52, generowano: 0,536s)