Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

W wakacje w Markach nie można się było nudzić

Do parku miejskiego tradycyjnie już zapraszaliśmy  na czwartkowe seanse kina pod chmurką, zaś w weekendy na warsztaty i do stref sportu oraz relaksu.

Wakacje powoli dobiegają końca. Staraliśmy się, aby ci mieszkańcy, którzy spędzają je w mieście, nie musieli jeździć do Warszawy w poszukiwaniu atrakcji. Podobnie jak w latach ubiegłych miejscem spotkań był Park Briggsów. W ciągu dwóch miesięcy odbyło się 8 seansów kina letniego (w każdy czwartek) oraz 16 spotkań w ramach akcji ?Na weekend zostaję z rodziną w Markach? (w każdą sobotę i niedzielę począwszy od 7 lipca).

- Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za udział. Ogromna popularność seansów kina oraz dobra frekwencja na weekendowych akcjach potwierdzają, że są to projekty potrzebne i oczekiwane ? mówi Jacek Orych, burmistrz Marek.

26 sierpnia spotkaliśmy się w parku ostatni raz w tegoroczne wakacje. Choć pogoda spłatała nam figla mieszkańcy Marek nie zawiedli. Od 14:00 do 18:00 atrakcji było co nie miara. Warsztaty kreatywne, karuzela i pokazy tenisa, wata cukrowa, pop corn i dania z grilla, pomiary tkanki tłuszczowej i fotobudka. Na stoisku urzędu miasta milusińscy mogli złożyć drewnianą ciuchcię a ich rodzice złożyć wniosek o wydanie Mareckiej Karty Mieszkańca. Od początku dnia najmłodszych mieszkańców bawił teatr ?Złoty Dukat?. Nie zabrakło także emocji dla nieco starszych ? zwieńczeniem akcji ? Na weekend zostaję w Markach? był bowiem koncert grupy Myslovitz.

- Już dziś zapraszamy na kolejne miejskie wydarzenia, proszę śledzić stronę miasta www.marki.pl i nasz fanpage na Facebooku, gdyż jesienią także nie zabraknie atrakcji w plenerze i w Centrum Aktywności CAF na Fabrycznej 3 ? zachęca Emilia Oleksiak naczelnik Wydziału Promocji Spraw Społecznych i Zdrowia

 Zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia akcji TUTAJ oraz FILMU.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,555s)