Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

W wakacje uczymy zasad ruchu drogowego

Zapraszamy na mobilne miasteczko ruchu drogowego.

Wakacje w pełni. Słoneczna pogoda zachęca do wycieczek rowerowych, szczególnie, że na terenie Marek i nieopodal znajdują się wspaniałe trasy i urokliwe zakątki. Zanim wyruszymy w drogę warto zwrócić uwagę najmłodszym na konieczność odpowiedniego zachowania się na drodze.

Mareckie mobilne miasteczko ruchu drogowego dostępne jest dla każdego na terenie pałacyku Briggsów do 14 sierpnia od wtorku do soboty w godzinach 9:00 – 17:00. Korzystanie z miasteczka jest bezpłatne. Na miejscu dostępne są rowery do wypożyczenia. Nad sprawnym funkcjonowaniem miasteczka czuwa koordynator, który uczy dzieci zasad ruchu drogowego. Dzieci poniżej 7 roku życia mogą korzystać z miasteczka wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna.

W najbliższą sobotę (28 lipca) miasteczko będzie nieczynne z racji odbywającego się w Markach Memoriału Bercika. Szczegóły: http://www.marki.pl/www/zaproszenie-1798. Wyjątkowo z miasteczka będzie można skorzystać w niedzielę, 29 lipca, w godzinach 9:00 – 17:00.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,535s)