W trosce o zbiornik wodny „Konne”.

Jest szansa, że wjazdy wokół zbiornika wodnego „Konne” zostaną zamknięte poprzez montaż szlabanów. Jest to odpowiedź na mój wniosek w kwestii aktów wandalizmu i zaśmiecanie tego rejonu. Jeśli to nie pomoże postaramy się, aby w tej lokalizacji pojawiły się kamery miejskiego monitoringu.

Komentarze: 1

  1. Piotr pisze:

    Bardzo się cieszę, że po prawie dwóch latach, temat szlabanów odżył! Poniżej cytuję mój ówczesny komentarz do informacji z października 2016 roku:
    „Piotr
    piątek, 07.paź.2016 o 07:53
    Panie Arkadiuszu, bardzo proszę o interwencję w kwestii uniemożliwienia wjazdu samochodów nad brzegi zbiornika Konne. Prawdziwy wędkarz nie musi wjeżdżać swoim samochodem bezpośrednio na łowisko :) . Pomoże zamykany szlaban od strony Stawowej albo betonowe zapory. Klucz do szlabanu przekazać Straży pożarnej.”

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 48, generowano: 0,547s)