Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

W środę interwencja w GDDKiA

Remont Piłsudskiego – sprawa dojazdu do przedszkola, szkoły i kościoła.

Dotarły do nas bardzo niepokojące sygnały dotyczące prowadzonej przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad modernizacji nawierzchni Drogi Krajowej nr 8. Weryfikował je we wtorek wieczorem wiceburmistrz Dariusz Pietrucha. Chodzi o dostęp do ważnych nieruchomości na Strudze. Od 10 kwietnia ruch w Alei Piłsudskiego od Granicznej w okolice Cmentarnej jest przeniesiony na nitkę zachodnią. O tym wcześniej informowaliśmy. Nie może być jednak tak, że kompletnie został odcięty dostęp do ważnych punktów dla wielu mieszkańców. Chodzi o miejskie przedszkole nr 3, kościół Michalitów i szkołę katolicką, a także prywatne nieruchomości. Natomiast do Zespołu Szkół nr 2 można dojechać wyłącznie ulicą Wenecką.

To, że nie zapewniono dojazdu dla rodziców z dziećmi do tych nieruchomości, jest dla nas niedopuszczalne. W środę rano będziemy interweniować w tej sprawie w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Prosimy o przekazywanie dalej informacji o możliwych utrudnieniach komunikacyjnych.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 68, generowano: 0,557s)