UKS Sanchin

Uczniowski Klub Sportowy SANCHIN
ul. Okólna 14
05-270 Marki

606 68 38 30
wpgoju@wp.pl

VIII edycja Kursu BEZPIECZNA KOBIETA

W miesiącach kwiecień, maj i czerwiec 2016 r. odbyła się VIII edycja Bezpłatnego Kursu Samoobrony dla kobiet „Bezpieczna Kobieta”. Organizatorem zajęć był Uczniowski Klub Sportowy „SANCHIN”. Treningi odbywały się w sali UKS przy ul. Pomnikowej 2A w Markach i były połączone z zajęciami edukacyjnymi dla dzieci uczestniczek kursu. W trakcie kursu przerobiono podstawowe techniki samoobrony oraz ciosy i kopnięcia.
Dużą uwagę przywiązywano do pracy na tarczach i w sprzęcie umożliwiającym zadawanie ciosów z dużą siłą bez obawy „uszkodzenia” partnera. Po blisko 3 miesiącach zmagań w dniu 24 czerwca 2016 r. w trakcie uroczystego zakończenia Prezes Klubu Pani Monika Wysocka wręczyła uczestniczkom certyfikaty ukończenia kursu. O intensywności zajęć niech świadczy fakt, że w trakcie trwania aktywności przez salę treningową przewinęły się 42 kobiety
a certyfikat otrzymało tylko 28 z nich… Za rok następna edycja…ZAPRASZAMY!

            Kurs był współfinansowany przez Urząd Miasta Marki w ramach realizacji projektu „Bezpłatny Kurs Samoobrony dla kobiet „Bezpieczna Kobieta” wraz z zajęciami edukacyjnymi dla dzieci uczestniczek kursu”.

Sekretarz UKS „SANCHIN”

Piotr Wysocki

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 69, generowano: 0,605s)