UKS Sanchin

Uczniowski Klub Sportowy SANCHIN
ul. Okólna 14
05-270 Marki

606 68 38 30
wpgoju@wp.pl

VII LETNI OBÓZ GOJU RYU KARATE DO SEIWA KAI

W dniach 28.06. – 05.07.2014 w Rowach odbył się VII Ogólnopolski Letni Obóz Goju Ryu Karate Do Seiwa Kai.
W Ośrodku Wypoczynkowym „Słowińska Perła” gościliśmy po raz kolejny. Jego wspaniałą zaletą jest lokalizacja, dosłownie przy samej plaży. Zajęcia odbywały się właśnie na plaży lub w salce treningowej. Podzieleni na dwie grupy zawodnicy „pocili się” dwa razy dziennie wykonując Kihon, Kata i elementy Kumite. W grupie dziecięcej skupiono się na technikach potrzebnych do prawidłowego wykonania Kata Gekisai i Saifa. W grupie zaawansowanej przerobiono materiał treningowy do Kata Seipai wraz z Bunkai czyli interpretacją i elementy Goju Kumite, oraz Kata Sanchin, Sanchin, Sanchin…i Tensho.

A, że obóz to także rekreacja więc oprócz treningów zobaczyliśmy dom „do góry nogami” – jak ktoś nigdy nie był to polecam, wrażenia super, odwiedziliśmy „Aquapark” w Jarosławcu – NIE POLECAM!!! Jedna wielka pomyłka!!!!!!!!!!!! Były dyskoteki, KARAOKE, pieczenie kiełbasek no i krótkie… kąpiele w naszym zimnym Morzu.

Na zakończenie obozu odbył się mini turniej KUMITE, a jego najlepszych zawodników zobaczcie na zdjęciach!

Sekretarz

UKS „SANCHIN”

Piotr Wysocki

foto: zespół

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 74, generowano: 0,679s)