Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

V Marecki Jarmark Bożonarodzeniowy

Moc atrakcji i ciepła rodzinna atmosfera! Zapraszamy na jarmark przy MCER.

Jak co roku zapraszamy Państwa na  Marecki Jarmark Świąteczny, który odbędzie się w przedświąteczny weekend 14 i 15 grudnia w godz. 14.00 – 18.00. Z powodu remontu parkingu przy urzędzie miasta, w tym roku zapraszamy na skwer przed Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym (ul. Wspólna 40-42).

Tradycyjnie w te dni zaplanowane zostały występy artystyczne na scenie oraz warsztaty kreatywne w fabryce prezentów. Zapraszamy do zakupu śwątecznych prezentów u naszych wystawców, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardziej wytrwałych zapraszamy na warsztaty, gdzie własnoręcznie można będzie zrobić świąteczne pierniki i podarki.

14 grudnia odbędzie się też ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ELEKTROODPADÓW I BATERII, wszystkie szczegóły akcji znajdziecie Państwo na plakacie.

Jarmark na pewno odwiedzi Święty Mikołaj a najmłodsi będą mogli przejechać się na weneckiej karuzeli. Nie zabraknie postaci z bajek, rozgrzewać nas będzie gorące kakao i herbata oraz ciepły świąteczny nastrój!

Zapraszamy!

Wystawców informujemy, że nie dysponujemy już wolnymi domkami i zapraszamy w przyszłym roku.

Galeria

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 62, generowano: 0,555s)