„POSPRZĄTAJ Z NAMI KONNE” – ZAPRASZAMY!

Już w najbliższy weekend, w trosce o mareckie środowisko naturalne, zachęcamy do wzięcia udziału w naszej kolejnej akcji. 2 czerwca postawiliśmy sobie zadanie posprzątania brzegów zbiornika wodnego „Konne” oraz terenów bezpośrednio z nim sąsiadujących. Na najmłodszych uczestników czekają drobne upominki (kredki, bańki mydlane), a dla wszystkich, którzy wezmą udział w akcji, na jej zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na plakacie poniższej:

 

Komentarze: 2

  1. Piotr pisze:

    Panie Arkadiuszu, gdzie się trzeba zgłosić? w którym miejscu zbiórka chętnych?

  2. Arkadiusz Werelich pisze:

    Panie Piotrze, zapraszamy w miejsce zbiórki, tj. przed zbiornikiem „Konne”, jadąc ul. Stawową od ul. Piłsudskiego. Będzie nas widać, bo zbiórka jest przy ulicy Stawowej.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 68, generowano: 0,570s)