Uwaga! W sprawie rozszerzenia granic Warszawy m. in. o Miasto Marki trwają szerokie konsultacje! Pytanie gdzie?

Uwaga! W sprawie rozszerzenia granic Miasto Stołeczne Warszawa m. in. o Miasto Marki trwają szerokie konsultacje! Pytanie gdzie?

Wczoraj autor ustawy metropolitalnej powiedział: ?Ja i Prawo i Sprawiedliwość bardzo szanujemy głos suwerena, dlatego prowadzimy bardzo szerokie konsultacje w tej chwili, chcemy żeby się oczywiście jak najwięcej mieszkańców wypowiedziało ? stwierdził Jacek Sasin z PiS?

Mamy 29 marca, a konsultacje mają potrwać do połowy kwietnia, gdzie po drodze mamy okres przedświąteczny ? kto z Mieszkańców będzie miał w tym okresie czas na uczestniczenie w konsultacjach?

Wyznaczone w Markach miejsca konsultacji to:Parafia rzymskokatolicka św. Izydora oraz Parafia rzymskokatolicka p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

Osobiście uważam, że konsultacje ? rzetelne ? powinny zostać przeprowadzone w mareckich szkołach, do których Mieszkańcy mają najłatwiejszy dostęp. Oczywiście w godzinach popołudniowych ? nie wcześniej niż godz. 18:00 i nie w piątek. Autorom ustawy powinno zależeć na dotarciu do jak największej liczby Mieszkańców ? powinno?

Należy przypomnieć, że włączenie Marek w granice mega powiatu o nazwie Warszawa, to strategiczna i historyczna decyzja, której konsekwencje odziedziczą kolejne pokolenie Mieszkańców Marek.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 53, generowano: 0,551s)