Uwaga sople lodu !

42-15682185Jeżeli uznacie Panstwo, że na budynkach zarządzanych przez MSMLW znajdują się sople lodu mogące zagrażać życiu badź zdrowiu mieszkanców lub osób postronnych, proszę o niezwłoczny kontakt.

Radek Dec
Członek Rady Nadzorczej MSMLW
tel: 501-350-667
email: lehaim@go2.pl

Komentarze: 3

 1. Elżbieta Trusińska pisze:

  Witam, sople lodu owszem zagrażają życiu, ale musimy się zastanowić jak zapobiec zalaniu naszych mieszkań po rozpuszczeniu śniegu zalegającego na dachach. Warstwa śniegu przekracza już 0,5 metra. Spółdzielnia na razie nic nie robi, a może to się skończyć wielką powodzią.

 2. Radek Dec pisze:

  Witam !

  Pani Elu proszę o podanie numeru bloku w którym jest problem. Z informacji które uzyskałem dzisiaj w spółdzielni wynika, że budynki są odśnieżane etapami i została już wynajęta firma zewnętrzna mająca zając się odśnieżaniem dachów. W przypadku sytuacji nagłych proszę o bezzwłoczny kontakt mieszkańców ze spółdzielnią
  Tel: 022 781 35 13
  Faks: 022 771 44 40
  Adres email: msmlw@neostrada.pl

  lub ze mną.

  Radek Dec
  501-350-667

 3. Elzbieta Trusińska pisze:

  Cześć Radku, we czwartek zoganizowałam z sąsiadem z mojej klatki pracę społeczną, a mianowicie odśnieżyliśmy i skuliśmy lód na dachu naszej klatki schodowej. Lała nam się woda po suficie prawie jak z kranu. Godznę wcześniej byłam w spółdzielni, ale uzskałam informacje, że są problemy z firmą odśnieżającą (dwa wypadki). Dlatego też własnymi siłami skuliśmy lód na daszku (lodu było ok. 15 cm), rynny zapchane lodem . Nie wygląda to dobrze, i co to będzie jak lód i śnieg zacznie się topić na dachu. Ja nadzorowałam naszą robotę pod kątem bhp.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 51, generowano: 0,780s)