Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Utrudnienia drogowe przy ul. Promiennej

Przepraszamy za komplikacje w ruchu aut związane z budową. Prosimy o wyrozumiałość i współpracę z wykonawcą.

Od 29 września, w godz. od 7.00 do 17.00 nastąpi zamknięcie fragmentu ul. Promiennej. W tych godzinach przejazd ulicą na odcinku od Okólnej do Kresowej  będzie niemożliwy ze względu na głębokie wykopy. Prosimy o wyjazd z posesji przed godziną 7.00 i pozostawienie aut poza obszarem ulicy Promiennej.

Przepraszamy za utrudnienia. Prosimy o wyrozumiałość i współpracę.

Umowa na budowę ul. Promiennej została podpisana na początku września. Przetarg wygrał Zakład Robót Drogowych i Inżynieryjno-Instalacyjnych Krol, który wykona prace za 678,9 tys. zł. Zadaniem wykonawcy będą:  odwodnienie ul. Promiennej, przygotowanie nawierzchni asfaltowej (5 m. szerokości), a także budowa chodnika (2-2,5 m. szerokości). Przy skrzyżowaniu z ul. Kresową powstanie także wyniesione przejście dla pieszych. Droga zostanie zakończona placem do zawracania.

Wykonawca robót ma na realizację inwestycji 75 dni (od daty podpisania umowy). Przedsiębiorstwo daje 60-miesięczną gwarancję. To kolejna inwestycja drogowa, która jest współfinansowana przez mareckiego dewelopera. Podobnie zrealizowano budowę ul. Szkolnej (od Ząbkowskiej do Pogodnego Osiedla) oraz ul. Uroczej.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,535s)