Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Uroczyste zakończenie sezonu artystycznego Zespołu Tańca Nowoczesnego ATUT w Mareckim Ośrodku Kultury im. T. Lużyńskiego

Relacja:

 Uroczyste zakończenie sezonu artystycznego 2014/2015
Zespołu Tańca Nowoczesnego ATUT

w Mareckim Ośrodku Kultury im. T. Lużyńskiego

 

    22 czerwca 2015 roku w Mareckim Ośrodku Kultury im. T. Lużyńskiego odbyło się uroczyste zakończenie sezonu artystycznego Zespołu Tańca Nowoczesnego ATUT, który od blisko 15 lat działa w MOK. Z wielkim zaangażowaniem i pasją zespół prowadzi Kinga Jakubowska - profesjonalistka, choreograf a jednocześnie pedagog i przyjaciel swoich podopiecznych.

    Podczas występu, dzieci i młodzież prezentowały  różne style taneczne: disco dance, dance show, taniec jazzowy czy hip-hop występując  solo, w duetach i fantazjach tanecznych wzbudzając swoimi popisami emocje wśród publiczności, która obdarowywała tancerki gromkimi brawami. Prowadząca zajęcia Kinga Jakubowska podziękowała gorąco swoim grupom za udział w zajęciach i ogromny wkład pracy oraz pogratulowała dotychczasowych osiągnięć zarówno grupom początkującym jak i tancerkom biorącym udział w turniejach tańca nowoczesnego. Po imponującym pokazie tanecznym przyszedł moment na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

   Dyrektor MOK, Krystyna Klimecka, gorąco podziękowała i pogratulowała instruktorce zespołu wręczając jej dyplom i książkę, a następne obie panie wspólnie wręczyły wszystkim tancerkom i tancerzom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe dla wyróżniających się uczestników zajęć. Dyrektor MOK odebrała także serdeczne wyrazy wdzięczności od Zespołu za pomoc, nieustające wsparcie oraz możliwość rozwijania się w gościnnych murach Mareckiego Ośrodka Kultury, co w rezultacie przynosi znakomite efekty.

  Wszystkich chętnych, którzy interesują się tańcem i chcieliby pierwsze kroki postawić w Zespole Tańca Nowoczesnego ATUT zapraszamy na zajęcia we wrześniu. Tymczasem życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 53, generowano: 0,566s)