Szkoła Podstawowa nr 4

Szkoła Podstawowa Nr 4
im. Stefana Grota-Roweckiego

ul. Duża 3, 05-260 Marki
22 781-12-96

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w SP 4

dscn3981.JPG„Napisał uczeń w zeszycie- najtrudniejsza jest droga przez życie”. 22 czerwca takie właśnie trudne chwile przeżywali uczniowie klas szóstych rozstając się z naszą szkołą. Program uroczystości był bardzo piękny, wzruszyły się nie tylko dzieci występujące po raz ostatni ale również nauczyciele, rodzice i młodsi koledzy i koleżanki.

Rozpoczęło go ślubowanie absolwentów i przekazanie sztandaru szkoły w ręce uczniów klas piątych, następnie Burmistrz Janusz Werczyński wręczył nagrodę naszej najlepszej absolwentce- Kasi Lisik a Prezes Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego Kazimierz Wiater nagrodę pieniężną dla najlepszego ucznia- Kasi Lisik i najlepszego sportowca-Kamila Mazka. Nagrody książkowe otrzymali również z rąk pani dyrektor Magdaleny Osińskiej najlepsi uczniowie naszej szkoły.

Po części oficjalnej szóstoklasiści w swoim programie artystycznym zabrali nas w ?siedmioletnią podróż? po swoich przeżyciach w ?czwórce?. Razem z nimi wspominaliśmy ich pierwsze zmagania z literkami i cyferkami w ?zerówce?, uroczyste Ślubowanie i pasowanie na ucznia i kolejne lata nauki. Prezentacja multimedialna wzbogaciła te wspomnienia zdjęciami z tamtych lat. Szóstoklasiści przypomnieli, że nie tylko uczyli się w szkole. Zobaczyliśmy jak wielu różnych oficjalnych i nieoficjalnych imprez byli autorami. Pochwalili się również swoimi osiągnięciami. Najważniejsze zaś jest to, że nie zapomnieli o tych, którzy pomogli im te sześć lat przejść z uśmiechem : o rodzicach, nauczycielach. Bardzo wzruszającym momentem było wspomnienie Pani Anny Tomczyk ? wychowawczyni jednej z klas 6, której nie ma już wśród nas, ale zawsze jest w naszych sercach. Część artystyczną zakończył wspaniale wykonany polonez i? wiele łez przy słowach piosenki: ??dziś już ostatni raz się widzimy, trudno się rozstać, no ale cóż?..? Jeszcze tylko uczniowie klas V-tych wręczyli swoim starszym kolegom maskotki na pamiątkę i pożegnanie absolwentów 2007 dobiegło końca.

Anna Konopka

dscn3967.JPG

dscn3968.JPG

dscn3969.JPG

dscn3973.JPG

dscn3974.JPG

dscn3975.JPG

dscn3986.JPG

dscn3989.JPG

dscn3991.JPG

dscn3995.JPG

dscn3997.JPG

dscn4003.JPG

dscn4004.JPG

dscn4005.JPG

dscn4009.JPG

dscn4011.JPG

dscn4015.JPG

 

 

dscn4016.JPG

 

dscn4018.JPG

 

dscn4019.JPG

 

dscn4021.JPG

Galeria

Komentarze: 3

 1. damel pisze:

  bede tesknil za tymi ludzmi:P xD dla 6a i 6b

 2. Łukasz Wileński (Wileniak) pisze:

  pozdrawiam wszystkich moich kolegów i koleżanki z dawnej 6a i 6b
  szkoda że już was z nami nie ma
  wszyscy o was pamiętamy
  powodzenia w nowych szkołach :P :(:(:(

 3. Krasiu pisze:

  Pamiętam ten dzień . Też kurcze płakałem :(. I pózniej wszyscy mówili że to przezemnie wszyscy płakali. Najlepiej wystąpił Damel z trikami hehe. Pozdrowionka dla dawnej 6b 6a i 6 c. Pamiętamy o was i bedziemy . Naraże

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 52, generowano: 0,624s)