UKS Struga zwycięzcą turnieju tenisowego

Michał Suchecki UKSStruga

28 października 2008    12:24

Dnia 25.10.08 w Zespole Szkół nr 2 w Markach, w hali sportowej przy ulicy Wczasowej, rozegrany został IX DRUŻYNOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO, organizowany przez Marecką Izbę Gospodarczą, przy współudziale UKS "Struga". Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta Marki.

W turnieju udział wzięły reprezentacje mareckich szkół, firmy prowadzące działalność gospodarczą oraz zespoły rodzinne. Startowało 12 zespołów. Głównym sędzią turnieju był trener UKS "Struga", Sławomir Kozłowski. Najcenniejszą nagrodą ufundowaną przez organizatora (MSG) był projektor multimedialny,który drogą losowania miał trafić do jednej ze szkół, uczestniczących w turnieju. Po raz kolejny zwyciężyła drużyna UKS "Struga", grająca w składzie: Michał Kostka, Sławomir Kozłowski, Michał Kwaśniewski, Hubert Michalak, Rafał Radziszewski, która wylosowała komputer dla Szkoły Podstawowej nr 1.

W kategorii rodzin wygrała drużyna Państwa Kapusta, grająca w składzie: Monika, Krzysztof, Karol, Marcin. Karol oraz Marcin trenują w UKS "Struga". Zwycięzcy zawodów otrzymali puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.